Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "kezdő" motornak nem nagy az...

"kezdő" motornak nem nagy az ETZ 250?

Figyelt kérdés

Már kb másfél éve motorozgatok simsonnal külterületen (föld utakon) és most szeretnék jogosítványt+250-es ETZ-t, menni tudok normálisan csak hát a földút mégse forgalom ugye..Szóval szerintetek nagy lenne?

(Nem 1 forgalmas városban lakom, tehát ne egy budapesti forgalmat képzeljetek el..)

Előre is köszi


2011. aug. 25. 12:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
:D én már januárban második hetében voltam 18. Májusban elkezdtem és annyit szaroztak hogy még csak most jön majd meg :S amúgy banditom van ami épp szar -.- :D 250es
2011. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nah, az fasza moci:P (főleg mikor működő állapotba van..:D)

Egyébként neked mennyi volt mindennel együtt a jogsi?És hol csináltad?

2011. aug. 25. 14:14
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát igen... elmentük megvettük faszán ment ahogy kell bele ugye nem láttunk és a szelepekkel van gond :S A jogsi 96ezer ft volt mindennel együtt. És szentesen csináltam a kreszt a rutin forgalom orosházán volt. remélem erre laksz aztán lehet küldeni :D jnsz megyei vagyok.
2011. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Félegyházi vagyok, annyira nincs is messze Szentes, meg lakik ott haver(szintén motoros)tehát oda mindenképp átugrok majd párszor..:D

Amúgy kb nekem is ennyi lesz úgy számoltam, alkalmasságival meg egészségügyivel meg mindennel

2011. aug. 25. 14:24
 15/21 anonim ***** válasza:
Na az fasza :) Amit írtam árat abba MINDEN benne van tehát könyv ára mert azt is megkellett venni mert nem tudtak adni akkor minden vizsga és oktatás díj orvosi alkalmasság díja meg az okmányirodai illeték egyszóval tényleg minden :D
2011. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát nekem még az okmányiroda + pénz tehát kb 100 fölött lesz..:(Mondjuk ha 200,000 lenne akkor is valahogy kiszülném erre a nemes célra a pénzt:D
2011. aug. 25. 14:31
 17/21 anonim ***** válasza:
nekem elég szűkös lett most nagyon sokat kellett gyűjtenem tehét ha 200 ezer lenne akkor inkább kivárnék 21ig és inkább rendes A-t raknám :D
2011. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Jó de ha a korlátozott 200 lenne akkor relatívan a korlátlan is 200 fölött lenne:D

Na jó, ezen fölösleges filózni...xD

2011. aug. 25. 14:53
 19/21 Flam333 válasza:

Üdv!

én ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni,:

Nincs olyan motor h túl nagy..

Minden a fejben dől el, h te azt tudod e kezelni v sem.

Én 1 romet kadettal keztem,, veszedelmes 1 jószág képzelhetitek..:D közben kipróbáltam haverom simsonját, 80 honda mtx, és semelyikkel sem volt problémám, most 125ts em van 150 etz vázba.

De ha felülnék 1 1000 res gixerre vagy 1 500 as krosszmotorra azzal sem lenne problémám...Mert nem vagyok akkora gyökér mint sokan, h felülnek 1 motorral előszőr, 1ből nyélgáz és seggreülnek..

2011. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Jó de azok nem is voltak nagy ugrások amiket Te leírtál.

Egyből nagy motorra meg azért nem szabad ülni, mert ha hirtelen olyan szituáció adódik teljesen máshogy kell reagálni mondjuk egy hayabusával mint egy simsonnal.Másik meg az ha valaki vesz egy 1000-es gixxert pl az nem azért veszi, hogy a sarki boltba járjon vele (kivéve a divatmotorosokat)hanem, hogy húzza neki (ezért sportmotor ugye)és szerintem nagyon könnyen elborulhat valakinek az agya, ha egy ilyen gépen ül és van egy hosszú egyenes út.

2011. aug. 25. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!