Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Segítség? Amikor nem...

Simson Segítség? Amikor nem huzom a gázt akkor kell huzni a kuplungot ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

több mint 1 hónapja motorozok 1 simsonnal.

Szóval: megyek (húzom a gázt) és amikor nem huzom a gázt akk be kell huzni a kuplungot ?

ha nem huzom be a kuplungot mikor abbahagyom a gázadást akk mien következmények lehetnek ?


2011. aug. 19. 16:27
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Hülye vagy csak nem pörögsz.Megvan a jogsid és ilyeneket kérdezel.Most vegyünk 1 szitut: mész 50-nel egy egyenesben,4.ben,és 200 m múlva el akarsz kanyarodni.Mikor már lassulni akarsz,és elengeded a gázt,esetleg fékezel,nem kell kuplungot húzni,csak sebességváltásnál,valamint ha teljesen meg akarsz állni,és sebességben van a motor.Megállásnál is akkor kell húzni,mikor már érzed,hogy nagyon esik vissza az alapjárat,kuplung be,aztán nem áll meg,pöfög tovább.

Szóval egyenesben,mikor elengeded a gázt,ne húzogasd a kuplungot,mert tönkreb*szod.De egyébként rád férne,hogy valami közeledben lévő motorost megkérj,magyarázza el neked,hogyan is kell megülni azt a Simsont:)

2011. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%
Én lakott területen kívül-belül 90km/h-val közlekedek kismotorral! xDDD Kit érdekel az a 40-es korlátozás?
2011. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
A rendőrbácsit és anyukádat ha jön a csekk^^
2011. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
nem igazán értem ,hogy mi a gondod? motor fékkel nyugodtan lassíthatsz, nem kell a kuplung ,csak mikor már kezd rángatni onnantól
2011. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
következmény semmi!
2011. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
De a hosszútávú motorfék nem tesz jót neki, mert nincs kenés, és túlmelegedhet.
2011. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

egységes választ még nem kaptam :D

amikor jogsit csintam akk én robogoval csintam, azér nemtom mi hogy van . azér szoktam huzni a kuplungot mert amint abba hagyom a gázadást a blokk hátsó kerék felöli oldalától nagyon durva ijesztő hang jön ijen: karistoló hurrogó ( mintha valam it erőteljesen sikálnának )

2011. aug. 25. 21:20
 18/22 anonim ***** válasza:
Az a motorfék. Ha lassítani akarsz, akkor engedd vissza a gázt, ha kanyarodni, akkor is csak motorfékkel, vagy kapcsolj vissza egy sebességet. Ha teljesen meg akarsz állni, akkor húzz kuplungot.
2011. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
laza a láncod, ő adja azt a hangot,de ha még nem kaptad meg a választ akkor vegyél magadnak egy robogót mert már én is leírtam mit akarsz még ? olvasd végig a válaszokat, nem kell azt a rohadt kuplungot behúzni csak váltáskor ,indulásnál ,és megállásnál!
2011. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
oks köszi mindenkinek
2011. aug. 26. 00:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!