Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sportautót vennél egy...

Milyen sportautót vennél egy egyedülálló férfiként?

Figyelt kérdés
Lazulásra túl durva lenne egy EVO, STi? Nissan GTRről mi a véleményetek? Drága, de engem lenyűgöz.
2011. aug. 16. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
pénz kérdése
2011. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
20 millióig
2011. aug. 16. 20:33
 3/18 A kérdező kommentje:
maximum. inkább 15
2011. aug. 16. 20:34
 4/18 anonim ***** válasza:
Honda S 2000, Megane RS, Imprezát is meg tudnám szokni, esetleg egy Corvette, vagy ha pályázásra, akkor K1 Attack, Caterham, Ariel Atom...
2011. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mazda MX5, Smart Roadster. Ezekkel beérném.

Amúgy nem vágyom sportkocsira.

2011. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Te se vagy komplett.
2011. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Vennék egy 20 éves Crx-et 200-ért, a többi pénzt meg zsebre tenném.
2011. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hát barátom gtr-t nem kapsz 20ért sti bubut se 15 ért. én nagyon szeretem a roadstereket. de sok pénz hijján honda crx delsol pl ami szobajöhet szigoruan 1,6 vtec csak ritka nagyon ilyen 1 -1,5 milla elég lenne rá. vagy mx5 amit a kollega említett bár az meg gyenge. velemi komolyabb bömös szobajöhetmég e36m3 vagy e46 m3 szigoruan kabrioba.(bár nemtom létezik e ugy) egy 406coupe 3,0es nem lenne rosz ez már azért 2,5-3 milla. ha nem számit a pénz a köv lépés egy e92m3 vagy e93 hardtopcabrio. azért ez már a 20milla környékén. lehetne egy audi s2(ez ment sokáig rallyba szigoruan zárt dififivel szal csak keresztbe lehet kanyarodni és akkora turbolyuk van h öröm nézni de állom az a kocsi) bár ez nagyon játszos auto. de persze ha lenne rá pénzem akkor egy astonmartin az az álmom db9 mondjuk azért az már bő 60-80 misis a fullos meg 120...ferrarik drágák meg csak a hangjuk iszonyu jo de esetleg egy régebbinek van stílusa.vagy dodge charger (ez is nagy álom) de csakis a régi. nekem a evo meg a sti nem tetszik.gtr meg persze igen. vagy az uj supra. most egy 200sx em van ezse rosz de vannak határai.meg csak nyeli a pénzt de ez egy ilyen hobbi. szoval legyen az aston privibe mondom a címet hova küld:D
2011. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az egyedülálló férfiaknak épített sportautók közönsége javarészt 40-en túli, elvált, kopaszodó, pocakos férfi aki elvesztette életcélját. Szóllj ha téves valami a jellemrajzban. Szóval ha adrenalint szeretnél vegyél inkább egy Gixxert vagy egyéb sportmotort amit még meg tudsz lovagolni, ha naturalizmus párti vagy akkor valami krosszt vagy endúrot. Autónak meg valami lazább, de használhatóbb járgányt amit nem fogsz odacsapni (magyarán ne tizenmilliós kocsit, az sem baj ha használt), de mégis ritkaság és megnéznek vele, mondjuk egy Subaru Baját vagy tudom is én mit.
2011. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Alfa Romeo Brera-t vennék. Akkor is ha családos lennék :D
2011. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!