Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik még jó autó?

Létezik még jó autó?

Figyelt kérdés
Most vennék először autót, friss jogosítvánnyal, de nem tudom eldönteni hogy milyet, mert mindenki mást mond. A Fordok rohadnak, az olaszoknak rossz az elektronikája, a francia bonyolultan van összerakva, a német kocsi drága, stb. Egyáltalán létezik olyan kocsi amit érdemes megvenni?
2011. júl. 31. 14:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Először is:


Igen, vannak jó autók. Sok. De tisztázni kell néhány dolgot:

1. Mennyi pénzt szánsz rá?

2. Milyen célra kell neked az autó (város, hosszú utak, sok ember, sok csomag, stb.)?

3. Meddig akarod megtartani?

2011. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekem Daewoo-m van. Matiz. Meg vagyok vele elégedve. Jól fogyaszt, sose hagyott cserben, kötelezőn kivül még nem kellett szervizbe vinnem.
2011. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Amugy szinte az összes középkategóriás autó szóbajöhet. Az hogy a Fordok rohadnak szerintem hülyeség. Egy pár éves autó nem rohad. Sőt.. megkockáztatom ha vigyázva van rá egy 10-15 éves sem fog.

Amugy én az Opelokat ajánlanám. Astra, Corsa.. Ha nem a legujabb tipust veszed (márpedig friss jogsisként hiba lenne) akkor nem is drágák. De ugyanigy a többi autó is jó. Amiket mondasz sztereotípiák az autókról. Vagyunk jópáran akik meg tudnánk őket cáfolni.

De ha a fentiek nem jók akkor ott a Hyundai, Citroen, Nissan, Mitsubishi 2 milláért ha mindenből nem is újat, de igen jó állapotú példányokat kaphatsz. Vagy akár egy új Suzukit. Azok sem rossz autók ám!

2011. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 sunyi vakond válasza:
ha friss a jogsid és szeretnél egy tanuló autót az enyém eladó, írj e-mailt és megbeszéljük
2011. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Van itthon autó, szóval van min tanulni, elég nagy mert kombi, majd a későbbiekre kellene egy saját és ezért kérdeztem hogy melyikkel járnék a legjobban. Lehet ferde hátú vagy sedan, olyasmi mint a G-s astra, vagy 206 peugeot.
2011. aug. 4. 00:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!