Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik még jó autó?

Létezik még jó autó?

Figyelt kérdés
Most vennék először autót, friss jogosítvánnyal, de nem tudom eldönteni hogy milyet, mert mindenki mást mond. A Fordok rohadnak, az olaszoknak rossz az elektronikája, a francia bonyolultan van összerakva, a német kocsi drága, stb. Egyáltalán létezik olyan kocsi amit érdemes megvenni?
2011. júl. 31. 14:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

nincs.

egyébként a sztereotípiák igazak, de csak némelyik tipusra. nem feltétlenül rosszak az olasz, francia autók, valamint a német autók sem olyan megbízhatóak, mint leírják. minden tipusnak megvan a maga hibája, de nem feltétlenül jön elő. friss jogsisként pedig, lényegében teljesen mindegy, milyen autót veszel, ha nem jól kezeled, vagy gondozod, ugyanúgy beszarik.

2011. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen... 12/F vagyok, nem gondolom, hogy megfogadod :D de igen, én a németet ajánlottam volna ahogy láttam a problémáid, de aztán elértem addig, hogy a "német drága"... hát, az Opel is azt hiszem német, meg nekünk már vagy 3 éve suzukink volt, hááát nem egy luxus, de semmi bajom vele. Ha kicsit luxusabbat akarsz, mi 150.000-ért már kaptunk több tízéves Mercédesz-t, és az is tök jó volt, meg kényelmes, nagy férőhely. Anya szerint a Suzukink is sok autónál sokkal kényelmesebb. Ennyit tudok segíteni. :)
2011. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
innentől nem írok többet a közlekedés rovatba. a 12 évesek ajánlgatják az autókat...
2011. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
LADA!Olcsó,jó,szép.Apámnak 17 évig volt egy 1300-as Ladája és egyszer sem romlott el.Csak háromszor kellett cserélni csapágyat a gyújtáselosztóban.Azon kívül soha semmi baja nem volt.
2011. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Figyelj, hiába vagyok 12 éves, ha 1 kis tapasztalatom van, mért ne segíthetnék az én szintemen? Hmm? Ezt azért mondd meg mert itt kiakadsz RAJTAM, hogy "12 évesek ajánlgatnak autókat". Egyik osztálytársam akkora kocka, hogy sok számítógép szaküzletet lepipál simán. Akkor miből gondolod, hogy nem lehet ugyan ilyen csak a kocsik világában?
2011. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Koenigsegg.


[link]

2011. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ha adsz rá pénzt...
2011. júl. 31. 15:06
 8/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nincs autóm,jogsim van.Én ha autót vennék,akkor vagy az álomautóm venném meg,ami egy kb 9-10éves modell lenne használtan(mercedes c180 kompresszor 3ajtós),vagy pedig egy viszonlag újabbat,1-2évest,amit pl a szüleim,rokonaim ajánlanak,akiknek bevált.Ez lehetne egy ford focus is,vagy egy fiat punto,vagy egy opel corsa.Attól függ tényleg,hogy mikori,milyen anyagokból van összerakva.

Sajnos ahány ember,annyi féle autótípust szid.Első autónak viszont lehet mindegy is milyened van,mert remélhetőleg majd később úgyis lecseréled másikra:-)

2011. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy milyet veszel, olyat vegyél ami tetszik és meg tudod fizetni.

Amúgy megbízhatóságra a Japán kocsik verhetetlenek, és mondjuk egy Suzuki Swift olcsó pénzből megvan és soha nem lesz gond vele,de ez a többi japán márkára is igaz de azok sokkal drágábbak és olcsó és viszonylag fiatal csak Swift-ből van

Ladát meg a régi 20-30 éves csodagépeken meg szerintem ne is gondolkozz, régen is csak azért szerették mert nem volt más, azokat mindig szerelni kell meg lerohadnak alólad és benyelik kislábon is a 10 litert, ami meg jó állapotban van és vigyáztak rá, karbantartották az nagyon drága, annyiból egy Japán kocsit is vehetsz.

2011. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én Seatot vettem ami idén 11 éves de nem látszik rajta. A Cordoba (ráncfelvarrott) jó választás. Fiatalos és a 3ajtós is egész tágas. Keress egyet és menj próbáld ki.
2011. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!