Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik még jó autó?

Létezik még jó autó?

Figyelt kérdés
Most vennék először autót, friss jogosítvánnyal, de nem tudom eldönteni hogy milyet, mert mindenki mást mond. A Fordok rohadnak, az olaszoknak rossz az elektronikája, a francia bonyolultan van összerakva, a német kocsi drága, stb. Egyáltalán létezik olyan kocsi amit érdemes megvenni?
2011. júl. 31. 14:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
10%

15:38 válaszoló


A Suzuki Swift mióta japán?? :O :O A Suzuki Baleno az japán :)


Amúgy Suzukiban Baleno (sokan mondják hogy swiftet olcsón fenn lehet tartani,de azon is gondolkozz el hogy ha autópályán valami gond akad elcsap valaki a swiftből nem marad egy morzsa sem... amúgy motorikusan jó)


Francia autó nem feltétlen sz@r,csak ami lényeges hogy legtöbb franciához drága az alkatrész!


Olasz autókat hamar "elnyűnek , én 145 alfát akartam venni , de hamar le is beszéltek róla mivel ha kicsit jobban odalépsz az autónak a motorját szét kell burítani aztán javítgatni kell párszor!


Német autók valóban megbízhatók és egy-egy jól kifogott autó nem feltétlen csak a gazdag emberek zsebéből tellik!


GolfII / GolfIII megbízható (persze oda kell figyelni , mivel sok fiatal van aki CULT-nak mondja a golfját és ezért egy II-es golfért 1millát is elkér)! Egyébként egy jó állapotban lévő karbatartott II-est 300-350-400ezerből már kapsz!


Mondjuk az eladót is illik figyelni (ha fiatal és látod rajta hogy kicsit is sportosan öltözködik,kicsit nagyképű,meg mondogatja hogy ez 7500at is pörög,meg mentem vele már 240-et is) akkor valószínű hajtotta is a gépet!


Idős bácsiktól érdemes venni,esetleg idősebb nénitől (mondjuk ha egy fiatal csajtól veszed akkor ha nem is horpasztotta meg , akkor valószínű kuplung cserés lesz) :) Egy férfi mindig is jobban ápolgatja az autóját mint egy nő... Tisztelet a kivételnek!!


Nem feltétlen a KM óra állását kell nézni (sokan ezt nézik) , hisz ha nagyon akarom akkor egy 150.000Km-t futott autót is szét tudok hajtani mint a bűn!


De barátaim vezettek már 400+-os "veterán" autót és teljesen egyben volt (nem rohadt,nem nyüsszögött,benn volt még az erő) nem a KM-t kell nézni rögtön hanem az autó állapotát!!


Sok sikert a vásárláshoz!

2011. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szintén a japán autókat ajánlom. Föleg ugy, hogy nincs kedvenced csak szeretnél egy jót. Fiatalos jó kocsi pl. a Honda civic. Német kocsik is jók de messze nem olyan legendás a megbízhatóságuk mint a japán autóknak.Ha mégis német kocsit veszel akkor mindenféleképpen dieselt ajánlom.1.7 isuzu(opel), TDI(90-110Le) Audi-volkswagen.
2011. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

dj szicso

a hires bmw-dnek is van amerikában gyárja eszerint a bmw amerikai autó???

annyi hülyeséget öszehordtál már itt, hogy nincs annyi csillag az égen

2011. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"a francia bonyolultan van összerakva"


ez ki a fazst érdekli? egy robogót nem tudnál megszerelni...

2011. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Különben felejtsük már el, hogy szar a Suzuki, az első széria papírból volt, de azóta sokat változott.
2011. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

16:42 válaszoló:


Ne haragudj de egy szóval sem hoztam fel a BMW-t! Akkor hogy kerül ide???

És honnan veszed azt a marhaságot hogy Amerikai autó lenne?? ha tényleg ennyire fel akarsz vágni hogy okosabb vagy nálam,légyszi nézz utána a dolgoknak! Én nem hülyeségeket hanem az általam és mások által tapasztalt "jelenségeket" mondom el,mivel én segítőkész emberként jövök ide,nem pedig hogy: na mégis én okosabb vagyok mindenkinél! nem vallom magam autószerelőnek ahogyan azt sokan teszik(mer' hogy én szét szedtem a világ összes autóját) :)


ha nem tetszik , nem kell olvasni,és nem csak azért kell idejárni hogy a másokat baszogasd ;) kössz!

2011. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Mint autókkal foglalkozó ajánlom: franciát semmiképpen ne vegyél, főleg ne Renaultot. Menet közben megáll, elszáll az elektronikája, benzin megy az utastérbe/műszerfalba. És ezek nem egyedi esetek. A Ford jó kocsi, de könnyen rohad. Amit nyugodt szívvel tudok javasolni, az Opel. Nagyon ritka a hiba és 12 év rozsdásodási garancia van rajta. Egy használt, jó állapotú Corsa C nem túl drága, friss jogsival is könnyű vezetni, keveset fogyaszt és megbízható.
2011. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg. Franciát vagy olaszt véletlenül sem szabad venni.
2011. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Egy a lényeg. Franciát vagy olaszt véletlenül sem szabad venni."


Megint egy 12 éveshez van szerencsém?!

2011. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
trabi 105 ös skoda lada
2011. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!