Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autónak ha...

Mi lehet a baja az autónak ha nehezen indul be, és ha már beindult bugyborékolást hallani a motortér felől?

Figyelt kérdés
Ismerősöm megnézte az autót de csak gyorsba mert dolgozni kellett mennie.Most már nem is indult be. De azt mondta az akkumulátornak nincs baja. Nő vagyok ezért légyszi érthető választ adjatok ha tudtok. Ja az autó típusa Renault clio 2000-es. Köszi
2011. júl. 26. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha be se indul akkor valami üzemanyaggal kapcsolatos baj lesz. De szerelő megmondja.


Üdv, Brain

2011. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Üdv Brain!

Igazad van! én nem vettem figyelembe, hogy már nem is megy, csak a bugyborékolásra koncentráltam. :)

2011. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.tankold meg a járművet!


üdv.:Brain :D

2011. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13:46 !


Te meg menj a p*csába, ha a nevemet használod.


Üdv, Brain :)

2011. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha egy autó nem indul az lehet : nincs benzin a hengerben,üzemanyagszűrő dugulás,levegőszűrő koszolódás,gyújtógyertya hiba,gyújtókábelhiba,akkumulátor hiba,trafó hiba,kondenzátor hiba (ez a sűrűbb),ha modern akkor injector eldugulása,vagy a gyertyát ki kell sütni (nálam ez is volt már),önindító kopottság.Bugyborékolást hallhatsz a hűtő víz miatt főleg ha leállítod az autót és hallod ahogy lefolyik,ha meg beindul és túlzottan bemelegszik a hűtővíz akkor mondjuk forrni kezd ilyenkor hűtő ventilátor probléma lehet tehát nem hűti semmi a vizet.ha lyukas lenne a vízcső akkor eresztené vagy szivárogna a víz valahol. sok mindentől lehet még a leg apróbb kosz szemtől is indulhat nehezen. ha levegős a víz rendszer akkor sem hallani bugborékolást mert nincs meg a nyomás a csövekben így a vízpumpa hajt mint az á...at de alig megy a víz szóval sok mindentől lehet
2011. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!