Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autónak ha...

Mi lehet a baja az autónak ha nehezen indul be, és ha már beindult bugyborékolást hallani a motortér felől?

Figyelt kérdés
Ismerősöm megnézte az autót de csak gyorsba mert dolgozni kellett mennie.Most már nem is indult be. De azt mondta az akkumulátornak nincs baja. Nő vagyok ezért légyszi érthető választ adjatok ha tudtok. Ja az autó típusa Renault clio 2000-es. Köszi
2011. júl. 26. 12:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocs 2001-es
2011. júl. 26. 12:09
 2/15 anonim ***** válasza:
Adagoló, befecskendező rendszer talán, de így látatlanba nehéz megmondani. Üzemanyagszűrő mikor volt cserélve? Nem folyik valahol az üzemanyag? Lehet kilyukadt egy üzemanyag cső és fellevegősödik a rendszer. Vagy dugulás.
2011. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Szerinted lesz aki így neten keresztül megmondja neked. Te biztos szőke vagy.

De én tudom mi a baj: elromlott!!!!!!!!!!

2011. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha esetleg tudod hol megy az üzemanyagcső, és átlátszó akkor beindítás után vagy míg indításnál tekeri a motort, nézd meg nincs-e benne buborék.


Előző voltam.


Üdv, Brain

2011. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

12:12-es voltam

Nem vagyok bunkó paraszt mint a másik.:)

Üdv, Brain

2011. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hááát látatlanban vmitől elment , kevesebb lett a hűtővíz.

Vagy felforrt vmikor, és nem lett utántöltve, vagy hengerfejtömítés kiment és ezért.

Legelőször nézd meg a hűtővíz szintjét.

2011. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, sztem üa buborékot az életben nem hallja ki a motortérből......
2011. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom melyik az üzemanyag cső, de mondom most már be se indult. Ismerősöm azt mondta h ha tovább indítgatnám tuti lemeríteném az aksit ugyh inkább ne nyúljak hozzá.
2011. júl. 26. 12:19
 9/15 A kérdező kommentje:
Hűtőfolyadék szintje rendben, nem forrt fel soha.
2011. júl. 26. 12:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Mert a hűtővízzel megy a kocsi kedves válaszoló? Attól, hogy nincs víz vagy hengerfejes, még beindul csak egyenletlenül jár.


Üdv, Brain

2011. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!