Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 enduro-m eddig...

Simson s51 enduro-m eddig beindult 2-3 berúgásra, de most van hogy 5-6 kell neki szivatóval, miért van ez?

Figyelt kérdés
Lehet a lehűlés miatt? Esös idő volt de annyira nem hűlt le a levegő, hogy ez legyen a probléma. Várom tanácsotokat!
2010. szept. 11. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindíg elsőre indult, szerencsére sikerült jól beállítani sokadik próbálkozásra.

Az eső a Simsonnak nagy ellensége.

2010. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hidegen a fémek összemennek ,a ferodolok megmerevednek lehűlnek!

a rátapadt kosz vagy kis olaj rádermed csúszóssá válik :)

Nekem 1 hónapot állt a babettám nem használtam sajnos, és mikor megpróbáltam beindítani nagyon nehezen sikerült csúsztak a pofák pedíg mikor utoljára használtam negyed rúgásra beindult! Ha felmelegszik könnyebben indul!Sajnos a hideg idő miatt a szivatót is kell használnod indításkor :) jó az a motor, sajnos ez van ha hül az idő. én még télen is használom a motort és általában télen is elsőre beindul ,persze ah csak nem egy hónapot állt :D

2010. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valószínű,hogy már régen tisztítottad a légszűrőt,de lehet,hogy már a gyertyacsere is aktuális,remélhetőleg nem piszkáltad el a karbin a levegő keverékcsavart!Kellemes indulást!
2010. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a légszűrő piszkos akkor épp hogy több benzint kap és nem kellene a szivató.
2011. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!