Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet hogy becsapott az...

Lehet hogy becsapott az autókereskedő?

Figyelt kérdés
Használtan hitelre vettünk egy 1399 cm2 kocsit.170 000 fizettünk önerőnek.Igen ám de a kocsit most viszi műszakira a fószer.Legombolt még tőlünk 70 000 ft az átíratásra mondván hogy ő gyorsabban tud intézkedni.Ezeket számolta fel: 25 182 Ft-ok, 2*6000Ft-ok, az eredetvizsgára 20 000Ft (én úgy tudom ez 17 000)3500 Ft amiért leveszi a pénzt a bankból :) 10 000Ft valamit halandzsázott össz.:70 682Ft de az aprót elengedte.Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?Tényleg ennyi egy kocsi átírása?
2011. júl. 20. 23:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!

Sajnálom hogy nem pár nappal korábban találtalak meg mert teljesen "analfabétán" vágtunk bele autóvásárlásba :(

Jól jött volna pár jó tanács..Most már csak a szerencsénkben bízhatunk hogy a kocsival minden rendben lesz :O

2011. júl. 21. 10:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj egy Email-t. Írok pár infót karbantartásról, alkatrészekről, szervizekről. Egy békéscsabai márkaszervizben dolgoztam, úgyhogy tudnék mit mesélni...
2011. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"most viszi műszakira a fószer" akkor az tuti átmegy még akkor is ha nincs fék XD Nekem is a kereskedő vitte és minden szép ,minden jó volt azt amikor én vittem 1 év után még akkor kellet zöldkártya nem volt beépítve a műszakiba ott szolt a csávó ,hogy a rendszerben az van hogy ez az autó megbukott . :D:D

De a kérdésre válaszolva nekem is 1,4 es és nekem is olyan 70 körül volt

2011. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért most már érdekelne,Kedves kérdező, mit, hol mennyiért?
2011. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!