Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet hogy becsapott az...

Lehet hogy becsapott az autókereskedő?

Figyelt kérdés
Használtan hitelre vettünk egy 1399 cm2 kocsit.170 000 fizettünk önerőnek.Igen ám de a kocsit most viszi műszakira a fószer.Legombolt még tőlünk 70 000 ft az átíratásra mondván hogy ő gyorsabban tud intézkedni.Ezeket számolta fel: 25 182 Ft-ok, 2*6000Ft-ok, az eredetvizsgára 20 000Ft (én úgy tudom ez 17 000)3500 Ft amiért leveszi a pénzt a bankból :) 10 000Ft valamit halandzsázott össz.:70 682Ft de az aprót elengedte.Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?Tényleg ennyi egy kocsi átírása?
2011. júl. 20. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sok tapasztalatom nincs, mert még egyszer vettem aitót kereskedőtől, aki beszámította a skody 120 asomat az újba, mondván fedezi a papírokat. Nos az is kb annyit ért. Amúgy persze több dologból áll ez össze. Friss műszaki? Kb 22-25 ezer, eredetiség ahogy írod 20 körül. Gondolom az adminisztrációs díjjat hizel papír intézést is felszámolta. Biztosítást elintézték? Mondjuk azt nem hiszem. Kicsit soknak tűnik, de momdom, mem nagyon van tapasztalatom. Én 200 at fizettem be 6 éve plussz a papírok, de azt fedezte a skoda.
2011. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
bocs a hibákért. Már összefolynak a betűk a telón...
2011. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

NEM csapott be.

Ezek az árak valósak és ha sokallod,intézd magad.

A bankos jutalék az Ő üzlete,vedd tudomásul vagy fizess kp.-val.

De kereskedő is lehetsz ha szerinted akkora okosság ennyi mindent intézni párezerért.

Egyébként aki komolyabb kereskedő az jutalék nélküli konstrukcióval dolgozik mert így olcsóbb a kocsi (könnyebb eladás) és amúgyis visszaveszik tőle a jutalékot ha nem törlesztesz rendesen legalább egy évig.

Nem szoktak.

2011. júl. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja ja akörül megy, én 65 000 Ft-ot fizetem ami tartalmazta az átírást, eredetiségvizsgát, meg az egyéb papírokat. önerő csak azért kell mert van ilyen hülye törvény, hogy ne lehessen 100% át meghitelezni, komolyan vegyék az emberek a vásárlást, de nem mindenhol kell így sem önerőt befizetni.
2011. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
valamennyi ugyintezesi dijat felszamolhatott,amugy valosnak tunnek.
2011. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jól megúsztad. Én a 2700 köbcentis Cdi autómra 100 000 körül fizettem ugyanezt.
2011. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Magamnak intéztem amúgy.
2011. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy én mondtam a pasinak hogy nekem nem fáradság bemenni az okmányirodába de erősködött hogy hogy így sokkal egyszerűbb ha ő intézi.Sajnos nagy tapasztalat hogy nem lehet megbízni senkiben.Ez a kereskedő meg tényleg rafináltnak tűnt.A biztosítást meg ott nála neten kötöttük.Remélem minden renben lesz.

2011. júl. 21. 09:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor minden rendben. Képben vagyok az autós témában, ha segítség kell írj nyugodtan email-t.



egy tanács: a márkaszervizeket nagy ívben kerüld el.

2011. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

+ a kgfb, szerintem nagyot nem fogott ezen,de az autó vételárán, meg a hitel jutalékán biztos.

2011. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!