Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz betolni egy 600-as...

Nehéz betolni egy 600-as sportmotort?

Figyelt kérdés
Hello! 16 éves vagyok elég jó erőben (190 cm/90 kg)szerintetek bebirnék tiolni egy GSX-R 600-ast? mert tudom hogy nincs rajtuk berugokar de hát igy elég nehéz lehet hogy tologatni kell
2011. júl. 20. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fake :)

Be ne dőljetek már neki, szerintetek a szülei vesznek neki Hayabusát? Ha igen akkor eddig miért Simsonnal nyomta? :)

2011. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
látszik hogy értesz a motorokhoz a hayabusa 1300as ez meg csak 600...
2011. júl. 21. 11:35
 13/16 anonim válasza:

na ne álmodozz te gyerek... 16 évesen nem lehet neked semmilyen más motorod egy simsonon kívül, egyébként szerintem menni sem tudnál még egy 600assal sem

"ez csak egy hatszázas nem hayabusa" jó vicc... 200ig kb ugyanúgy gyorsulnak


jah, és betolni nem tudnád te álmodozó kis gyökér

2011. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
miért is ne lehetne?
2011. júl. 21. 14:02
 15/16 anonim ***** válasza:
jó be lehet tolni..oké..iigen..nehéz betolni. te megnyomod rajta a gombot: [link] jobb oldalt lent a kis villám jel karikában. és lám pöccre élvezheded a ~120 ló alapjáraton való nyerítését..amúgy a suzuki az utolsó a 4 japánból(honda,yamaha,kawa,suzuki) szóval én olyat .NEM. vennék, de te vehetsz feltétlenül tőlem.. és! 16 évesen maximum egy 125ös mitot vezethetsz,(ami sztem bőven sok lenne) ezért várj még szépen 2 évet, ha már megvan az A1, ha nincs akkor 5öt üdv^^
2011. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert nem fogod átforgatni a 4 henger b*zdmeg nem érted? Akkora kompresszió van benne, hogy egyből elblokkol a kerék és rád dől a motor. Összenyom, eltörnek a csontjaid, a szilánkok átszúrják az artériákat, a bordáid a tüdődet és elvérzel! Ennyi! Kinyiffansz köcsög :D Egy életre megtanulnád, hogy miért nem lehet betolni egy 600-as sportmotort. Amúgy már a 250-es Pannóniát is nehézkes...
2011. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!