Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 ütemű 50-90 es sportmotort...

2 ütemű 50-90 es sportmotort lehet-e építeni? :O

Figyelt kérdés
Van 1 90cc-s robogóm labilis vázzal,de a blokkja eszméletlen erős.. Pillanatok alatt 100-on van.. A lényeg: Szeretnék sportorra váltani bár nemtudom mennyire lehet sportmocinak nevezni :'D 50-90cc kategóriát a lényeg: Mivel a robogón nem igen láttam láncot,Be lehet szerelni a robogó 90-es blokkját egy sportmocc vázába? .. A lényeg az, hogy 2ütemű legyen annál nincs jobb mikor csak gurulni kell... Nincs válltó nincs mi kikopjon, tönkremenjen.. Szóval, átalakítással megoldható lehet? :O vagy ha esetleg a teljes hátsó kereket kicserélem? :O
2010. nov. 14. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A DNA 2 sebességes? :O Én úgy tudtam 5 vagy 6..
2010. nov. 15. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Fokozatmentes automata...
2010. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! jó állapotút olcsón sajnos nem kapok ha valaki tudna még ilyet kérem írja meg a válaszokat köszönöm! :D
2010. nov. 15. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs válltó nincs mi kikopjon, tönkremenjen.. Ez azért téves. Ott a görgő, az igencsak kopik. De van még egy nagyrugó a hátsó variátorban ami elgyengül, és a kuplungban a kisrugok amik ugyancsak elgyengülnek. Amúgy a DNA valóban fokozatmentes automata mint a robogókban, csak motor vázban.
2010. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 11-15 08:56

Valami ilyenre gondolt gondolom a kérdező is.Nekem az a kőművesinas jutott a kérdezőről eszembe aki még nem tudta mi kell a malterhez,de a kacsalábon forgó kastély műszaki rajza iránt érdeklődött,meg hogy kap-e rá épitési engedélyt!!

Megpróbálni meglehet átépiteni és majd ha nem megy valami akkor utánaolvasol.Igy tanul az ember.

2010. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta h nem lessz jó a papírok miatt..
2010. nov. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!