Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 évesen ekkora motort?

15 évesen ekkora motort?

Figyelt kérdés
A busa ötletéröl letettem.. most egy 1991 es Yamaha FZR 1000 exupon rágódom... Nem lenne túl nagy? felelősség érzetem van,tudom hogy gyorsan megy,nagyon gyorsan,pályán használnám.. közúton nem! Szerinetek? (Előző motorom Honda Cbr f2)
2011. júl. 12. 22:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Azért, mert az utca motorosának van jogsija...Ha összetöri akkor már az ő felelősssége, nem apucié...Meg ha már van nagyymotorból jogsid, akkor minimum 18 éves vagy legjobb esetben, nem 15 éves...
2011. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A vezetési tapasztalat nem korfüggő :)
2011. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Utolsónak van igaza!
2011. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Egy bizonyos kor fölött valóban így van... de a tapasztalatot mégis honnan szedik a nagy motorosok? Onnan hogy több éven át motoroznak egy kategóriával.. és utána mennek egy lépcsőt fölfelé... és nem hinném hogy egy 20 éven aluli ember olyan sok időt tudodott volna eltölteni a lépcsőzéssel...
2011. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!