Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 évesen ekkora motort?

15 évesen ekkora motort?

Figyelt kérdés
A busa ötletéröl letettem.. most egy 1991 es Yamaha FZR 1000 exupon rágódom... Nem lenne túl nagy? felelősség érzetem van,tudom hogy gyorsan megy,nagyon gyorsan,pályán használnám.. közúton nem! Szerinetek? (Előző motorom Honda Cbr f2)
2011. júl. 12. 22:17
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
92%
Igen, nagy, szerintem 600 fölé ne nagyon menj ilyen fiatalon...látom fejben biztos otthon vagy... de azért ez még nem felnőtt fej... az első kanyar után el is felejtenéd a veszélyérzetet:D kell a tapasztalat...És ne feledd inkább motoroz 50 évig egy 600 asal mint hogy fél évig egy 1000esel:)
2011. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
te még nem is vezethetnél motort nem hogy 1000 cc-set
2011. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

600-as cbr em volt,de megadta magát,MAGÁNTERÜLETEN használtam NEM KÖZÚTON

és tudom mitjelent egy kövér gáz.. nagy felelősség..

Jah és FELÖLTÖZÖK!

2011. júl. 12. 22:37
 4/24 anonim ***** válasza:
de már vezethet motort csak asszem 50 cc-ig, pályára meg nem kell jogsi ha építesz 1 várost a telkedre utakkal akkor jogsi nélkül is száguldozhatsz
2011. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

Első:

Mondjuk igen az szerencsésebb ha fel vagy öltözve mert pályán általába csak kicsúszni szoktak kevesebb olyan hely van ahol neki tudsz vágódni pl egy fának.. mert ott nem sokat számít a ruha. De akkor is felelőtlenség szerintem ekkora motorra ülni... én a 600-ast is élvezem:)

2011. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha eddig haccá CBR-ed volt, akkor javítsd/javítasd meg, aztán ülj vissza rá. Én is hozzászóltam az előző kérdésedhez, akkor nagyon visszafogottan. De ha ekkora májer vagy, akkor miért nem a többi 15-16 évessel a MotoGp-ben húzod? Vagy legalább valamiféle országos bajnokságban?
2011. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

K G!

Nem menozom,tanulgatok motorozni.. azt a motort olaszbol hoztak,ugy kaptam meg azzal tanultam motorozni... sokat estem... henger szetvan... sebesseget mar dobalja,olajat eszi... ezt mar javitani mar szerintem...

meg nemvagyok ez a kivagyok mivagyok tiltason bogetem dob nelkul stb stilus... meg feltudom a tetteim kovetkezmenyet becsulni..

2011. júl. 13. 09:28
 8/24 A kérdező kommentje:
jah,és a motort saját pénzemböl fogom venni,hogy félreértés neesék.. Apám egyetemen oktató,kitudná fizetni DE.... megdolgoztam érte,jobban megbecsülöm.
2011. júl. 13. 09:29
 9/24 anonim ***** válasza:

Szerintem pályára jobb lenne, ha egy újabb 600as CBR-t vennél, vagy R6-ot... Nem lenne nagy a CBR 600as után az FZR 1000.


Xedik válaszolónak: A MotoGPbe bekerülni nem elég a tehetség. Rengeteg pénz is kell hozzá.

2011. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

10:19: vagy egy f2 vagy az fzr nincs több pénzem..(olaszbol hoznák.) suli mellet fogok dolgozni ugy max egy VIP hiteles ninjá tudok eltartani de azt is nagyon nehezen.. :/ azzal meg esni...

Pénz nem lenne gond mert ugye amit kell apa megvesz ruha meg stb.. csak a motort nekem kell. jobban megis becsülöm.... jobban meggondolom a gázkar használatát.

2011. júl. 13. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!