Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autólopás ellen hogyan védhete...

Autólopás ellen hogyan védhetem a legjobban a kocsimat?

Figyelt kérdés
Riasztó, kpzár és kulcsban immo már van. Plusz még egy rejtett indításgátló is. Estére a kormányzárat rákattintom és még kuplung-kormány összekötő zárral is ellátom. Milyen viszonylag jó módszer van még?
2011. júl. 7. 18:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jótanács ! Ha kinézték el is viszik cseszhetsz minden utólagos kütyüt . Ha úgy érzed ki van nézve ,qrva gyorsan add el !!!!!!!!!!
2011. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tréner ??????? Az valami edző ? Valakinek a 10 éves is érték !!!! A Bmw és a cigánymercin kívűl nincs más autó ??????????! Raj :))
2011. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. (még ha nem is értek minddel egyet)
2011. júl. 7. 19:09
 14/18 bp1985 ***** válasza:

Én magam csak a kormány-kuplungpedál összekötő zárat alkalmazom plusszként.


Eláruom, egy profi tolvajnak ezt legalább 3mp-be kerül szétszedni. Magyarán sz@rt sem ér.

2011. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Méreginjekciót ne rakj az ülésbe, mert egyszer felejtsd el és beleáll a valagadba, akkor max a kocsiddal együtt temetnek majd.

Viszont érdemes olyasmin elgondolkodni, ami nem szokványos, pl leszerelhető kormány, eltávolítod a központi gyújtókébelt vagy a kerekek alá teszel olyan éles fémtárgyat, ami induláskor azonnal durrdefektet okoz (csak ne feledkezz meg róla :))

2011. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg azt akarod, hogy ne lopják el, akkor én is a PAJZS rendszert ajánlanám, /van aki nem hisz benne, majd ha ellopják a kocsiját akkor lehet, hogy felfigyel rá/
2011. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szerintem egy ilyet kéne be szerelned: http://www.youtube.com/watch?v=2C1mBxt7w4o&feature=related


és lakj lakot területen.

2011. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ugyibár nagy értéku kocsirol van szo(1m. Ft) szerintem mindenképp érdemes lenne a fentiek mellett 24/7-es térfigyelo kamerákkal korulvenni.

Ezenkívül érdemes lenne két kuvasz kutyával ôrizetni, de mivel, mint ahogy mondtam, nagy értékû szemelyigepjarmurol van szó, egy darab, fegyveres biztonságiôrt is felfogadnék éjjelre.

2018. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!