Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autólopás ellen hogyan védhete...

Autólopás ellen hogyan védhetem a legjobban a kocsimat?

Figyelt kérdés
Riasztó, kpzár és kulcsban immo már van. Plusz még egy rejtett indításgátló is. Estére a kormányzárat rákattintom és még kuplung-kormány összekötő zárral is ellátom. Milyen viszonylag jó módszer van még?
2011. júl. 7. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ennél többet már nem nagyon tudsz tenni, ha nagy értékű az autód vagy úgy érzed megéri köss egy cascot. Vagy számolj utána kb. mennyit ér az autó és kérj pár biztoslítónál ajánlatot cascora és döntsd el az megéri e Neked.
2011. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez már beteges... Mit szeretnél még, aláaknázni??? Amúgy had tudjuk már meg milyen autóról van szó, amit ennyire kell védeni és még ez sem elég?! :D
2011. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
utólagos immo, ami megszakítja pl a főtengely jeladó egyik vezetékét, vagy vagy más módon üzemképtelenné teszi a motort. Vannak még váltózárak is, de lopásbiztos megoldás nincs. Használd a PAJZS védelmi rendszert, ők megtérítik az autód árát, ha ellopják.
2011. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is a pajzs-t ajánlom. Nagyon megbízható, és a pasi aki csinálja azt mondta, ha ellopják a kocsit ő a világ végéről is visszahozza nekünk. Hát meggyőzött.

[link]

2011. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Trélerre bármit fel lehet rakni...
2011. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Másodiknak. MIért beteges? Amúgy a kulcsban immo, riasztó, kpzár és rejtett indításgátló a kocsiban volt, amikor vettem. Én magam csak a kormány-kuplungpedál összekötő zárat alkalmazom plusszként. Váltózáron gondolkodtam még. Nem nagy értékű kocsi. Egy 10 éves vectra, de megbolondulnék, ha ellopnák. Egy dolog még eszembe jutott védelem terén: "méreginjekció az ülésbe"
2011. júl. 7. 18:48
 7/18 anonim ***** válasza:
??? És ez szerinted nem beteges? Rakhatsz bele amit csak akarsz, felemelik és viszik a pics@ba. Te meg még nagyobbat buksz rajta, mert beletettél még egy csomó sz@rt is. Ha akarják ellopják, de egy 10 éves Vectra nem túl vonzó...
2011. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
szerintem ha az ember nem akar 900ezer forintot bukni az nem beteges.
2011. júl. 7. 18:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, de ha méreginjekciót akar az ülésbe tenni az már az. Van egy egészséges féltés, hogy az ember félti a pénzét és a cuccait, van egy határ. Na te ezen a határon már mérföldekkel vagy túl...
2011. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Egy szar 10 éves Vetra kinek kéne? lol Azt hittem hogy legalább egy BMW vagy egy MERCI de egy Vetrát ha még az ajtaját nyitva hagyod akkor se fogják ellopni.

Ha meg valaki el akarja lopni az úgyis elfogja mert tökéletes rendszer nem létezik.Ha kell akkor trénerrel elviszi és egy profi műhelybe hatástalanítsa a védelmet és volt autó nincs autó :D

2011. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!