Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Muszály venni órákat jogsi...

Muszály venni órákat jogsi megszerzénél? Nem lehet csak a vizsgákra bemenni?

Figyelt kérdés
ha mondjuk valaki tényleg profin vezet már és nem akar órákat venni,rutin,városi stb,hanem csak a vizsgákra megy be az lehetséges? azt tudom h attól még az órákat ki kell fizetni de nem muszály bejárni...
2011. júl. 2. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Menj ki Amerikába. Ott lehet. Magyarországon nem.

Egyébként meg nagyon felelőtlen lehet az az oktató, aki a nevét adja egy olyan tanuló mellé, aki nem is ült mellette az autóban és úgy megy vizsgázni, hogy fogalma sincs semmiről.

2011. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Marha hülye vagy... Ahhoz, hogy te kint a szántóba hogyan vezetsz, semmi köze ahhoz, ami majd a vizsgádon lesz.

És, ha lenne jogsid, akkor ezt tudnád...

Az órákon az oktató elmondja, hogy mire figyelj oda, mit hogyan csinálj.

Például: nem elég, ha te belenézel a tükörbe, mert a vizsgáztató azt hátulról nem látja.. A fejednek úgy kell járni a tekinteted irányába, mint egy ingának... És még sorolhatnám. De rakd le a jogsidat (normálisan) aztán majd meglátod...

2011. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Utolsó!

Azért nem kell lehülyézni a kérdezőt!Azért kérdezett,mert nem tudta a pontos választ!Miért kell így válaszolni neki,mikor normális emberi módon is lehetséges?!

Igen,jobban járna ha járna órákra,de azt csak ő tudja melyek a lehetőségei.Lehet munka mellett nem ér rá,vagy nem tudom.

Én úgy raktam le 2 kicsi gyerek mellett(most már 3 van:) )

hogy hozzám járt az oktató a lakásomra,mert a kicsit nem tudtam kire hagyni.Sikeresen letettem elsőre mindent,NŐ létemre,és 2004.12.29 óta(ekkor hozta a postás a jogsimat)balesetmentesen közlekedem!

2011. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!