Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Muszály venni órákat jogsi...

Muszály venni órákat jogsi megszerzénél? Nem lehet csak a vizsgákra bemenni?

Figyelt kérdés
ha mondjuk valaki tényleg profin vezet már és nem akar órákat venni,rutin,városi stb,hanem csak a vizsgákra megy be az lehetséges? azt tudom h attól még az órákat ki kell fizetni de nem muszály bejárni...
2011. júl. 2. 13:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
www.muszaj.hu ott le van irva
2011. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
marha vicces....IQ
2011. júl. 2. 13:05
 3/13 A kérdező kommentje:
a kérdés volt a lényeg nem az h hogy irom
2011. júl. 2. 13:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Beszélsz az oktatóddal hogy kifizeted neki mind a 30 órát és kérjen neked vizsgaidőpontot.


Először 10 órát fizetsz ki és a vizsgadíjat. A vizsga után kérsz időpontot városira és 20 órát kifizetsz + vizsgadíj.


Én a helyedben azért levezetném az órákat.

2011. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy jól vezetsz, honnan tudod hogy semmiben nem hibáznál? Aki már rutinosan vezet azok is rendszeresen szoktak hibázni. Pl érintik kicsit a záróvonalat stb nap mint nap látom. Hidd el valamennyi óra mindenkinek kell. De az lehet hogy hamarabb elküld vizsgázni.
2011. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szerintem lehetséges.Ismerek olyan személyt aki így csinált,és elsőre sikerült neki minden.A kutya se sejtette,hogy ő nem jár suliba.Ráadásul az oktató is jobban járt mert üzemanyag nem ment el neki,zsebbe ment az 500ft-tal kevesebb óradíj,csak azérthogy beírja,hogy vezetetett,oktathatott másokat,másik pénzért.

De ha jól tudom 2 órát kellett vezetnie forgalomban,mert az oktató kíváncsi volt rá.

Sok sikert!

2011. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 2. 13:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vezetni kell tudni hanem közlekedni, sajnos a baj mindig azzal van hogy az emberek nem tudnak közlekedni, mert vezetni egy öt éves gyereket is meg lehet tanítani, de semmit nem érsz úgy hogy nincs egy kis tapasztalatod abban hogy vezesdd azt az autót amiben vizsgázol és igazából az oktatóval is össze kell szokni. Én a helyedben nem fusiznék ilyesmiken, az alapóraszám meglásdd hamar elrepül.
2011. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De nagy arca van a kérdzőnek
2011. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:08



Ezzel mindent elmondtál.



20éves a B,C kat. jogsim



7éves a D kategóriám.


Jelenleg is buszvezető vagyok.



Mondjuk rutinból nem buknék meg,mert ott csak vezetni kell.



Hát forgalomban szerintem simán buknék,ha most beülnék egy oktató autóba.



És aki már több éve vizsgázott,szerintem azok is velem együtt buknának.



A kreszt a mai napig csiszolom,néha kitöltök egy B. tesztlapot,és általában az sikerül, de teljesen szabályosan levezetni egy vizsgát? Hát nem tuti.



Közlekedni nem ugyanaz mint vezetni,ez tény.

2011. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!