Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem mentem el a vizsgákra,...

Nem mentem el a vizsgákra, mit csináljak? Légyszi

Figyelt kérdés
Levelező tagozaton 9.be tanulok és megbuktam töriből és angolból, illetve osztályozó vizsgát kellett volna tennem még 4 tantárgyból mert nem volt belőlük jegyem.De nem mentem a vizsgákra.Ilyenkor mi van? Szeptemberben sem szeretnék visszamenni.Akkor újra kell most járnom a 9et??
2011. aug. 26. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2011. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony , újra.
2011. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen vagy kirugnak és kereshetsz szégyne szemre új sulit.
2011. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fel kell őket hívni, hogy pontosan megtudd mi lesz. De ahogy előttem írták az már biztos, hogy újra kell járni hisz megbuktál és nem javítottál valamint a kirúgás is lehetséges.
2011. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na de miért nem mentél el?
2011. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem írták:az biztos hogy újra kell járni és lehet hogy ki is rúgnak.

Miért levelezősön tanulsz? Szerintem jobban járnál ha nappali képzésre mennél. Hány éves vagy? Mert ha már felnőtt,dolgozó ember vagy akkor hagyd az egészet,nem hiszem hogy ha eddig nem tudtad elvégezni a középiskolát (még a 9. osztályt se) akkor ezután sikerülne.

2011. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
levelezőre járok nekem csak hétfön lesz a pótvizsga föciből:( Én úgy tudom nem rugnak ki, csak simán újra kezded ha akarod ha nem akkor abba hagyod végleg.Én személy szerint imádok levelezőre járni:) Szerintem ha nem muszály csináld vég, mert nagyon könnyű:)
2011. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!