Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tuningolják agyon a...

Lambo96 kérdése:

Miért tuningolják agyon a ladákat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap is láttam 2-3 ladát és olyan hülye hangjuk volt, mint valami távirányítós autó, ráadásul itt bömböltette a motort.

Más is így van ezzel? Engem nagyon idegesítenek az ilyenek.


2011. jún. 20. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
jéééé nem láttam ladát vagy 10éve
2011. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D

Képzeld én épp az előbb láttam a ház előtt :D

2011. jún. 20. 07:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért a Ladákat tuningolják, mert olcsóak. Mi van, ha tönkrevágsz egy Lada blokkot? Elmész a bontóba és veszel egyet mondjuk 15k HUFért. Meg elég sok lehetőség van a teljesítménynövelésre. Ha mondjuk vennének egy 80-as években gyártott BMW-t vagy egyéb hátsókerekes-orrmotoros kocsit, azon nem lehetne akkorát dobni, mert gyárilag is kihozták belőle amit - a viszonylagos tartósság megtartása mellett - ki lehetett.
2011. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagy az isten állatkertje tudod, vesz egy Ladát, a tuningba beleöli a kocsi árának a dupláját és így se lesz sose jó, ahelyett hogy vett volna egy normális kocsit ami 2x jobban megy abból a pénzből amit beleölt a Ladába.

De így van ez a Simsonosok-kal is akik agyontuningolják, beleölnek a Simson árának dupláját hogy menjen 80-al, de 10 üzemóra az élettartamuk, ahelyett hogy letennék a nagymotorjogsit és vennének egy mezei Mz-t ami olcsó is és gyárilag simán otthagy akármilyen tuningolt Simsont.

2011. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami értelme azért hidd el van! Nem messze az utcánktól pár km-re egy srácnak van egy agyontuningolt ladája... ki van szélesítve,ültetve,sportgátlók,sport kipuff rendszer,sport légszűrő...egyszóval minden sport,ráköltötte már a dupláját a ladának (vagy 600ezret ér így a lada) de hidd el egy komolyabb gyorsulást lehet vele menni.. 250Lóerős! múltkor a Bömösöket ott hagyta simán (Taszár-gyorsulás) és azért meglepő látvány volt hogy egy kis oroszkocka ott hagyja a nagy német márkát! ;) másik meg hogy vannak emberek akiknek ez szenvedély...a ladára költenek mindent! minden embernek megvan a maga szenvedélye és arra költ rá sok pénzt (én értelmetlenül nézem akik 200-300ezrekért veszik a PC-ket játékra) miközben nekem elég egy 40ezer forintos gép is,ez olyan!
2011. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
LADA MOTORBÓL SOSE HOZOL KI 250 LÓERŐT!!! a VFTSek is 160 körül vanak te jól vagy?
2011. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól van :) akkor a 300 le kispolyákról sem hallottál mi? egyébként a lada egy életérzés, nem az értéknövekedésért tuningolják hanem a hatalmas vigyorért amikor a gázra lépnek pörögnek a hátsó kerekek és tolja ki a hátsóját oldalra :) nekem a szép rendbe szinte gyári állapotba hozott ladák tetszenek egy szép felnivel :)
2011. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de sőt láttam is ha jóra gondolok csahogy aba BMW motor van berakva az anyósülés hlyére :)
2011. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:) nekem inkább a Kockák tetszenek nagyon :) (olyan igazi sportos feeling-je van) főleg ha szép nyomtáv szélesítője van és csodaszép felni díszeleg rajta) :)
2011. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!