Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tuningoljak egy fiat...

Mivel tuningoljak egy fiat uno 55s-t?

Figyelt kérdés
segítsetek nem tudom hogy lehetne kicsit meglovasítani az alapból lóhiányban szenvedő unomat. motorcsere kizárva. a segítséget azért kérdem mert ritkaságnak számít Mo. az uno alkatrész. aki nem ismerné ezt a fajtát 1100ccm karbis
2009. szept. 15. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ragassz ez 55 elé egy 1-es-t. máris van 100 plussz optikai lóerőd.
2009. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se nagyon lehet vagy nem érdemes tuningolni mert az 1100 ccm ből nem tudsz sok lóerőt kihozni.Szerintem törődj bele hogy ilyen gyenge vagy cseréld le!!
2009. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak az a bibi hogy sz.rt se adnak érte inkább kialakítom úgy hogy megfeleljen nekem nem 200lóerőkre gondoltam megelékszek ha sikerül 75 le. re felnövelni.
2009. szept. 16. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
ami olcsóbb lehet:sportlégszürö,új kipufogó rendszer a leömlötöl kezdve!én erre gondoltam vagy esetleg karbicsere egy 1,3 as-rol ha jó rá!(bár ebben nem vok biztos mert az enyém injectoros és ezt csak fél füllel hallottam)amugy kis kocsit sem kell fikázni az is tud meglepit okozni ;)
2009. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!