Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van ha megállít a rendőr?

Igen nemm kérdése:

Mi van ha megállít a rendőr?

Figyelt kérdés

Mi történhet akkor, ha egy rendőr megállít a motorommal, ami 125ös, de 50es papírjai vannak.

Ha kiderítené valahogy, hogy mégsem 50es és én arra hivatkozok, hogy így vettem, nem tudtam róla, akkor mi történhet?


2011. jún. 13. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát ez a 125/50 ez akora egy baromság... rendörök sem hüjék, ráadásul ki akar ugy motorozni, hogy egyfolytában azon agyaljon, mikor bukik meg rajta. nah meg ha megálit, nem hiszi el adumádat, (amugy egyáltalán nem hatná meg hogy te nem tudtad ,hogy 50 -es ...nevetséges),utána elküldi kpm-es viszgálatra, aztán ott kiderülnek a dolgok, ha pedig elküldte oanntol kezdve se eladni, se semmit se tudsz csinálni a motoral, mivel azis törvénysértés lenne, ha kiderül 125 -ös, kb 300,000ft-ig terjedö birságot is adhat... szóval nem játék,tudom mert 1-2 haver is megbukott rajta,.. adumádon egyszerüen meg csak nevetne egy nagyot=)
2011. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!