Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van ha megállít a rendőr?

Igen nemm kérdése:

Mi van ha megállít a rendőr?

Figyelt kérdés

Mi történhet akkor, ha egy rendőr megállít a motorommal, ami 125ös, de 50es papírjai vannak.

Ha kiderítené valahogy, hogy mégsem 50es és én arra hivatkozok, hogy így vettem, nem tudtam róla, akkor mi történhet?


2011. jún. 13. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
lecsuk mert hazudsz
2011. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem fogja elhinni. abbol nincs haszna senkinek, hogy 125ost arul 50eskent. hangjat meghallja es maris rajon. regen lehetett ilyet de manapsag mar nem nagyon.
2011. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
remélem jól megbüntet, aztán majd máskor nem szarsz bele tudatosan a szabályokba.. -.-
2011. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk pl a honda márkakereskedés árulta 50 esként a 100as robogót. Én is sokat jártam vele és a kutya sem kötött bele, most apám járkál vele és tőle sem kérdeztem még senki, hogy ez 100as?!
2011. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

12:55

neked miért lenne jo ha megbüntetnék te álszent kocsog segggfej kis bzi



am simán mehetsz vele, csak rakd teli 50-es matricákkal. én is azt tettem és nem foglalkoznak vele.

2011. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen típus, Vespánál pl. simán le lehet tagadni a köbcentiket. :)

Mondhatod a rendőrnek, de komoly jóindulat kellene ahhoz, hogy elhitesd vele. Ezzel át próbálnád tukmálni a felelősséget az eladóra, akivel gondolom írtatok adásvételit, az alapján akár meg is kérdezhetik őt, hogy mi is történt. Aztán ha ő azt mondja, hogy tudtad vásárláskor a szabálytalanságot, akkor mit teszel? Mindkettőtöket jól megbüntetnek.

2011. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

mennyi hülye válaszoló van.... börtön stb lol...

nem tudja kideríteni hogy mekkora csak ha megvizsgáltatja. miért olyan hangos? sport légszűrő!

ha nem hiszi el nem tud ott semmit se csinálni csak ha elviszi kivizsgáltatni (de ahhoz nagyon köcsögnek kell lennie) ha kiderül akkor is csak pénz birság

2011. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Remélem azért reméled, hogy megbüntet, mert te már jártál így...


A többieknek köszönöm, bár gondolom (természetesen) ez nem mindennél van így, azaz nem minden tagadható le.

Egy exe 125öst láttam 50es papírokkal használja az tulaja.


Arról tud valaki valamit, hogy ez a pénzbírság meddig terjedhet?

2011. jún. 13. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:
rendőrtől függ mert én egyszer kifogtam 1 olyat aki semmit se tud mocikról és lazán bevette a 150es Leonardórol h 50es
2011. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszi el beküld KPM vizsgálatra ahol kiderítik,hogy nem 50 cm3 és okirathamisítás büntette miatt felfognak jelenteni.
2011. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!