Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy ment a vezetés miután...

Hogy ment a vezetés miután megkaptad a jogsit?

Figyelt kérdés
B kategória
2011. jún. 11. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Eleinte volt egy-két baki, pl hogy felmentem a padkára.

Mertem volna egyedül vezetni de eltelt pár hónap mire odaadták anyámék a kocsit.

2011. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

szegény kutyát meg akartad ölni?:D

amúgy nekem kicsit több mint 1 éve van jogsim B-kategóriából, de elötte már megvolt a kismotorra is úgyhogy a közlekedés nem volt új számomra, csak furcsa volt VW Jetta-ból átülni 1 1300-as ladába:D, mondjuk elég könynen megszoktam, azóta sokat vezettem suzuki ignis-t is és skoda fabia-t is, körübelül 1,5 hete megszereztem a C kategóriás jogsit is úgyhogy mondhatni elég jól vezetek

jövőre az E kategória a cél:D akkor lesz 2éves a B-s.

2011. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Érdekes módon a saját autómat nem érzem annyira mint a tanulókocsit, annak ellenére hogy a sajátomat sokkal többet vezetem...


Eleinte főleg a közlekedési rend okozott nagyon sok kellemetlen percet: Bp-en a közlekedési rend sok helyen idióta, szinte sehol nem lehet elkanyarodni balra, a besorolás rendjét jelző tábla jó pár helyen az utolsó méterekre van kitéve, stb....


Szóval nekem leginkább ezek okoztak gondot. Nehéz volt egyszerre figyelni a kocsi vezetésére, a többi közlekedőre, a táblákra, hogy jó sávba soroljak, közben még fejben navigálni, hogy hol vagyok, merre is kéne mennem, és mindezt adott esetben olyan sávoknál, ahol a felfestés már nincsen meg, és mindenki más tolja melletted 70el, te meg 50el cserencsétlenkedsz, mert még sosem jártál arra...


Most már azért jobban megy, de félév után koránt sem merném magamat rutinosnak titulálni. Kint van a T betű és még kint is fog maradni egy ideig...


Ja igen: egy jó tanács: ha bp-en balra akarsz kanyarodni, mindig úgy csináld, ohgy jobbra kanyarodsz, és megkerülöd a háztömböt. Ez az esetek 60%ában bejön, a maradékban meg ezzel is van szívás, mert mondjuk az utak egyirányúak :P

2011. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!