Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok megéri ez a kocsi?

Mit gondoltok megéri ez a kocsi?

Figyelt kérdés

[link]


Mindenáron ilyen hullámlámpás fekete S-t akarok és ez volt aránylag a legolcsóbb amit találtam.

Van vkinek tapasztalata ezzel a típusú S Mercivel? Pl: van-e jellegzetes szériahibája, kb a fogyasztása mennyi lehet (a tulajok mindig hazudnak róla) stb...


2011. jún. 10. 08:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Bmeg az embernek biztonságra, teljesítményre, helyre van szüksége nem egy hulladék gyufás dobozra, olyan nehéz ezt megérteni? Vegyél 3milkáért új suzukit, természetesen faszom hitelre. -.-
2011. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4%
á haver szerintem ne vegyél ilyen fos merdzsót. vegyél inkább egy ferrárit vagy porschent azok autók. bár én szvsz csak bugattiba ülök be, vagy lamborghininbe. összesen 5 ilyen autóim vannak, meg pár repülők. úgyhogy haver szánalmas vagy.
2011. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

a merci eléggé elcigányosodott... én pont ezért nem venném. amit linkeltél az meg pláne maffiózóverda :P

egy Volvo stílusosabb. esetleg egy VW.

2011. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem suzukim van DE már én unom hogy mindíg ezt írják, hogy "vegyél inkább suzukit". egyesek szerintem már direkt erre szakosodtak, hogy ezt írják mindenhova.

aki suzukit akar venni az ugyis azt vesz aki meg nem az ugysem vesz akár hányan írják. szóval tényleg le lehetne már állni ezzel a unalmaskodással.

bocs kérdező az offért.

bár nincs mercim de ha a kocsival minden rendben van és egy szerlő is álldását adta rá szerintme megéri.

2011. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
utolsónak: VEGYÈL SUZUKIT te is...tudom, hogy van, de akkor VEGYÈL MÈGEGY SUZUKIT!!!
2011. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15:52 ja, hogy te ilyen lejárató kampányt folytatsz a suzuki ellen.

Akkor bocsi az előző kommentemért, nem a suzukisok a parasztok, hanem ez a k.öcsög akinek nincs jobb dolga a trollkodásnál

2011. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

egy idióta leszel ha ezt megveszed:


[link]



"mérhetően 150% cigányé....bár amilyen hülye vagy megérdemled hogy átbasszanak..."

2011. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
jah most nézem hogy ez ráadásul dunaújvárosi...akkor meg főleg cigányoké volt
2011. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!