Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok megéri ez a kocsi?

Mit gondoltok megéri ez a kocsi?

Figyelt kérdés

[link]


Mindenáron ilyen hullámlámpás fekete S-t akarok és ez volt aránylag a legolcsóbb amit találtam.

Van vkinek tapasztalata ezzel a típusú S Mercivel? Pl: van-e jellegzetes szériahibája, kb a fogyasztása mennyi lehet (a tulajok mindig hazudnak róla) stb...


2011. jún. 10. 08:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
rendes válaszokat várok, nem olyanokat h "mért nem elég neked a 1.4 meg miért nem dízel, meg h németet ne stb..."
2011. jún. 10. 08:26
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
285e km... :D inkább NE! Vegyél inkább SUZUKIT!
2011. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

autót akarok nem suzukit ;)

am a 286 nem sok, audinkban 650e van pedig csak 2001-es

2011. jún. 10. 09:14
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

"autót akarok nem suzukit ;) "


Minek kellenek az ilyen nagyképű beszólások? Tök szánalmas, nem érzed?

2011. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg ne akarj Suzukit....ez viszont kívülről láccik hogy gádzsóké volt, kopott bőr belső, kopott kormány, ráadásul az a fekete lámpa hányadék.

Naponta lehet tankolni, hetente viheted szervízbe 300e km-el, ezek az autók már nem arra vannak tervezve hogy ennyit menjenek, hanem hogy cseréld le mindig:) Szóval felejtős a dolog.

2011. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ennek megitélése relatív.

Szerintem nem éri meg.

Különösen azért mert a legolcsóbbat szúrted ki ebben a kategóriában.

Én ezt venném meg a helyedben :

[link]

Ha már lúd,legyen kövér."Megafull,mérhetően 95% sérülésmentes"...

Egyébként az általad nézett kicsit sem alkalmi.

Alkalmi az amiről kedden maradtam le!

2003/12 S320 CDI, FEKETE,eleje,bal oldala törötten 890 (!!!) ezerért. /Auto EXIT,Csepel/

A legolcsóbb S320 CDI 3.3 de van a hahun 2002-es 6-ért is.

MINDEN alkatrészem van hozzá - feketében ráadásul.

A falat rugdostam miután lemaradtam róla - de hát az alkalmi vétel másnak is az.

Szóval vedd meg azt a LORINSER-est,igazi kuriózum még nagymercisek közt is,ez garantáltan nem jön veled szemben az utcán.

Ráadásul rugalmasan cserélhető is.

Ha pedig alkatrész kell vagy bármi MERCEDES (hibakód kiolvasás etc.) írj privátban,mindenben tudok segíteni.

2011. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

11:00

köszi az értelmes választ, azt a Lorinsert és is nagyon megnéztem és még ma meg is venném csak az a hiba h az 2.7 nekem meg most 1.9 a felső határ. becserélendő kocsim sincs mert a kocsink az céges (saját) és azzal vannak egyéb problémák... azért gondoltam erre az S-re mert lenne már hasonló 1.7ért is de az ezüst :(

na mindegy még gondolkozom rajta meg lehet meg is nézem.

meg hát kapnék ugyanennyiért W211-et is csak a w220-nak sokkal nagyobb a tekintélye még akkor is a 2x olyan öreg.

2011. jún. 10. 11:55
 8/18 anonim ***** válasza:
4%

"sokkal nagyobb a tekintélye"


Gratulálok, hogy ez alapján választasz kocsit (roncshalmazt) magadnak.


Inkább SUZUKI!

2011. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Nem szeretem az ilyen batár kocsikat, de suzukit sem vennék sosem az is biztos!!!


Nem vagyok szakértő, de ha megengedheted, akkor én is inkább a 11:00 linken lévőt választanám.

2011. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Most már értem miért utálja utálja mindenki a suzukisokat...

Nem bírják ki, hogy minden kérdéshez ne böfögjék oda a hülyeségeiket.

2011. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!