Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri? Mit...

Szerintetek megéri? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A minap láttam a városban egy elektromos kisautót! Ugy megtetszett és csak előnyeit látom (csak elektromos fogyasztás, könnyű parkolni stb)! Mármint ha van mellette egy normál kocsi is! NEkem nagyon megérné ha a városban cirkálok,meloba vagy vásárolni menni,ilyenek! A hosszabb utakra meg ott a benzines,de itt a városban a fizetésem tankolásra meg parkolásra megy el.


Hol lehet ilyet beszerezni, mennyibe kerül és mik a további előnyei,hátrányai? (azon kívűl, hogy kis hatótáv meg nem mindenhol lehet tölteni stb. nem ilyenekre gondolok)Melyik a legjobb márka?!Linket is küldhettek!


2010. júl. 13. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

egy mondattal el fogom venni a kedved az elektromos szaroktól: szerinted az áram, amit fogyaszt, az mennyibe kerül? drágább vele járni, mintha benzinnel/gázolajjal járnál.


akkor éri csak meg, ha otthon hatalmas napkollektoraid vannk, és rá tudod kötni tölteni. de akkor is megvan a hátránya, hogy sokáig tölt. egy belsőégésű motoros autót újratölteni 1-2 perc. ezt fél nap.

2010. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

500 FT egy tank... Sokkal olcsóbb, mint az autó.

Azonban olyan hihetetlenül drágák még, hogy nem éri meg, pláne, hogy kell mellé egy másik autó, mert általában 100 km alatt teljesen le merülnek, és akkor több óra a a töltés.

2010. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4-5 évente cserélni kell a legdrágább alkatrészét az akksikat.
2010. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól gondolkodsz ,ha szeretnél magadnak egy elektromos autót,ezeké a jövő ,a benzines/diesel motoroknak végük van ,csak ezt még sok maradi gondolkodású ember nem hiszi el. Én is nagyon nézegetem őket fogok is venni hamarosan egyet,állítólag itt van a kertek alatt már szériában az Opel Ampera is ,nekem nagyon tetszik.

[link]

2010. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kábé 4-5 év, és kész is lesz. Potom 10 millió környékéért a tiéd is lehet, és ha szerencsés vagy csak fél évet kell rá várnod.
2010. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez az Opel tényleg jol néz ki!

Én igazából csak egy ilyenre gondoltam, ehhez hasonló volt amit láttam: [link]


Mint mondtam, nekem pont arra elég lenne, hogy a városban közlekedjek, vásárolni menjek, vagy épp a melóba! Ez a gép két és fél milla lenne, de szerintem az sok érte még akkor is ha visszahozza az árát! Olcsóbb kategória??

2010. júl. 14. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!