Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról? (VW Touareg) Megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 29. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

először is eltörném a kezét annak, aki rátette azokat a króm fellépőket a küszöbre.

aztán elgondolkodnék, hogy vajon 170 lóerő elég-e egy 2,5 tonnás autóba.

miután ezen kicsit morfondíroztam, biztosan ráébrednék, hogy nem.

felejtsd el a 2.5ös dízelt. egyel nagyobbat bele, de nem kell az 5 literes v10


állatkodásra mindegyik motor tökéletesen alkalmatlan, ahhoz ez túl nagy, nehéz és puha autó, de ezzel a kettőfelessel különösen tohonya. én nem venném meg.

2010. szept. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát kb mint az elsö hozzászolónak csak sztem ha nem versenyezni kéne akkor jo lenne, de akkor is meggondolnám mert Automata váltos, hiába tiptronic akkor se kéne az miatt, de hát te tudod, mondom ha nem versenyezni kell akkor oké
2010. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valaha láttot legcsunyább terpjároja a Touareg :S bocsi de sztem ennél csak jobb terepjárokat kaphatsz...
2010. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ronda dizájn, és külföldről behozott. Ráadásul visszatekert órás is.
2010. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most azért, mert nektek nincs rá pénzetek, nem kéne lefikázni. Szerintem nagyon jó kis autó, csak azok a krómok az oldalán tényleg undorítóak. De azokat meg le lehet szedni!
2010. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A ronda dizájnt az utólagosra értettem, és nem fikáztam.
2010. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ritka csúnya ebbe a színbe.
2010. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pfff ilyet oszt ronda a touareg :"D örülnél ha csak beleülhetnél egybe..nagyon jó autó..ha belegondolsz VW polo sem eszik sokkal kevesebbet..gyönörű autó.Nekünk is az van és semmi baja sem volt eddig pedig 4 éves.Megbízható és kényelmes autó.
2011. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!