Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyit ér ez a...

Szerintetek mennyit ér ez a simson? Láttam már párszor menni. Legutóbb egy 125 mzt nyomot le mikor láttam menni.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 3. 05:09
 1/5 anonim ***** válasza:
az igazi KÒKÀNY MOTORSPORT! 3Ft-ot nem adnék ezért!
2011. jún. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem venném meg.

Eleve olyan motort nem vennék, ami frissen lett újítva. Gondolj csak bele. Van egy kivénhedt motorod, úgy döntesz, hogy beletolsz egy rakat pénzt, és felújítod, vagy (ahogy jelen esetben) feltuningolod. Végre elkészül a nagy mű! Mi vezet rá, hogy mégis eladd, mikor benne van 50-60, vagy ki tudja hány ezer forintod? Hát az, hogy szarul sikerült, és még legalább ennyi pénzt bele kellene tenni hogy jó, megbízható gép legyen belőle. Párszor már megjártam ilyen "frissen felújított, még bejáratós" motorokkal. Volt olyan is, amit lepusztultan vettem, olcsón. magam újítottam fel. Na arról tudtam, hogy fel van újítva, és jól van felújítva!

35 F

2011. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj de szerintem ez a motor egy fos, lehet hogy fel van újítva meg minden, de amit már előttem leírtak lehet hogy van egy f@sza gép de kitudja mennyire jönnek elő a problémái, ha valaki fel újít egy motort és eladja az kicsit gyanús. Meg a kinézete sem tetszik.
2011. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csúnya..."Tuningolt" és biztos így is használták ( pörgették húzták neki mint a marha) szóval inkább egy gyári mint ez!
2011. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és adnék érte kb 35ezret.
2011. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!