Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedves Suzuki Gsx-r tulajdonos...

Kedves Suzuki Gsx-r tulajdonosokat vagy más nagy motorral rendelkezőktől kérdezném. Mennyi vezestési tapasztalat kell hozzá?

Figyelt kérdés
Nemsoká szeretnék levizsgázni korlátlanból.Kérdésem az lenne hogy ugyebár az álmom a Gsx-r.Mennyire kell bejárni egy ilyen motor előtt a szamárlétrát hogy normálisan és biztonságosan tudjak vele menni?Mentem pár 125-sel eddig de nekem jelenleg egy 60ccm-s motorom van.Kezdjem először egy 125sel aztán 250 utána 400 és utána vegyek Gsx-rt?600-s gsx-ra gondolok most mint álom.Ti mivel és menyit motoroztatok mielőtt felültetek a saját nagymotorotokra?
2011. máj. 22. 08:00
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem volt egy super motom 125ccm-es 2 evig jartam vel es utana jott a Suzuki gsx-r 750 Srad ami hat enyhenszolva eross de ha finoman kezeled nem kell ijen hujeseget csinalni h evente cserelgeted....-Penz-- nagyon sokba kerulen de ha gazdag vagy akkor HAJRA!!
2011. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!