Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell autót mosni? Otthon.

Hogyan kell autót mosni? Otthon.

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 15:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki a Kärchert írta.

Utána meg jött a nagyokos:

"Ez eddig hat foltosra száradt autó meg egy tisztaságmániás."

Na öcsisajt! Én 7 évig egy fekete Porsche 911-essel éltem szimbiózisban, irtó háklis voltam arra, hogy a feketén minden szar azonnal meglátszott plusz a vízköves száradás nyomai is. Én egy szilikonos lehúzóval sokkal hamarabb és többre mentem, mint szarvasbőrrel vagy viledával. Mind kipróbáltam és nekem a lehúzó vált be. Most piros autóm van, azon meg nem látszik a vízkőfolt. Úgy meg kiváltképp nem, hogy az utolsó öblítést lágyított vízzel csinálom.

2011. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 T5- ***** válasza:

:p))


Valahogy mindig megtaláljuk egymást, bár megint te kezdtél el kötekedni, hidd el, hogy nem tudtam, hogy te vagy az. Miért nem látható a nick neved?


A fényezésem hibátlan, különben nem tudnám fényesre törölni. A vileda-t meg többször is öblítettem és kicsavartam. Mondjuk kénytelen voltam a végén egy új teljesen szárazzal áttörölni, mert amúgy nem törli kicsavarva szárazra.

Egyébként pont a multkor olvastam a vileda-s ötletet, nem tudtam, hogy a tiéd, megtetszett és kipróbáltam. Aztán most leírtam a tapasztalatom, meg azt, hogy nekem mi vált be az évek során.


Sajnálom, ha megint magadra vetted, pedig most ez tényleg nem a te személyednek szólt.

2011. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 T5- ***** válasza:

"mindenki által jónak tartott Vileda..."


Nem tudom, de ezt eddig még csak tőled hallottam, itt sem említette rajtad kívül senki.

De állítsd be, hogy látható legyen a neved, és akkor majd direkt odafigyelek arra, hogy rádhagyjam a dolgokat, mert úgylátom nem bírod a kritikát. Nem akarok ebbe belemenni.

2011. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 23. 20:51
 15/16 anonim ***** válasza:

Karcheresnek:

Öcsisajt a körösztanyád.

Nagy dolog egy fekete Porschét 7 évig fenntartani.

Mindenki irigy rád és csodál érte.

Rajtam kívül persze.

Aki 46 évesen már a keményebb sajtokat képviselem.

Akinek a 2 éves Aston Martin DB 9-én nem látszottak csíkok Vileda után - igaz nem fekete csak sötétbordó volt.

Aki csak pár évig volt társtulajdonosa egy napi százezres forgalmú mosónak (Bp.Határ u. 83) tehát vélhetőleg fingja sincs a mosási praktikákról.

2007-2008-ban csak Merciből 101-et adtam el (911-est csak hármat) zömmel feketét és mind Viledával lett csillogóra suvikszolva. baz+


T5 :

kétes a nick nevem,nem a hírem hanem a monogramom okán.

Sajnos nem vagyok tudor és gőzöm sincs,hogyan kell láthatóvá tenni.

Ámbár a dudaorrú mosolyomról és többnyire MÁS véleményemről eddig mindig sikerült beazonosíts.

A szarvasbőr "betaknyosodik" tehát :Vileda for ever !


:p))

2011. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Megoldottam!

:p))

2011. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!