Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem pörög a simsonom?

Miért nem pörög a simsonom?

Figyelt kérdés
Sikerült beállítani az alapjáratot, de most azt csinálja hogy ha nem húzom a szívatót ledadog magas fordulaton ( csak magas fordulaton kell neki a szívató) már a karburátort is takarítottam az úszó szinten is próbáltam állítani ,de még így is ledadog magas fordulaton
2011. máj. 19. 21:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
sziasztok nekem is hasonló a problémám és azt vettem észre hogy ez különösen a rázós utakon jön elő, a légszűrő rendszerrel semmmi problémám nincs, szóval akkor emelni kéne a siberen?
2014. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Lehet meg lett oldva a gond de leírom nekem is Ugyanez volt a gondom én komplett karbit cseréltem azt most hibátlan a gép(s51n) sok motorszerelő a karbi gondra gondolt és az volt most kipörög rendesen húz szerintem elfáradt a karbi remélem valakinek segített a poszt
2016. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!