Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem pörög a simsonom?

Miért nem pörög a simsonom?

Figyelt kérdés
Sikerült beállítani az alapjáratot, de most azt csinálja hogy ha nem húzom a szívatót ledadog magas fordulaton ( csak magas fordulaton kell neki a szívató) már a karburátort is takarítottam az úszó szinten is próbáltam állítani ,de még így is ledadog magas fordulaton
2011. máj. 19. 21:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
ha füstöl, akkor sok anyagot kap valószínű, vagy ha megszakítós, akkor a hézagon próbálj állítani. (lehet, hogy a Simson nem megszakítós, nem tudom, az mz-nél ez segített..
2011. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Füstölni füstöl ,de akkor mért kell neki szívató ? akkor még többet kap

igen megszakítós

2011. máj. 19. 21:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy állítottál alapjáratot, hogy az üresjárati keverék szabályzó csavart kijjebb tekerted ugye? Ha igen, akkor azért van, mert kevesel a motor. Tekerd beljebb és alapjáratot próbálj az alapjárat állító csavarral állítani. (a súbernél srégan felfele áll)
2011. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már játszottam a benzin levegő és az alapjárati csavarral is ,de nem akart javulni és a súbertet úgy álítottam hogy a legtöbbet kapja , mert így volt a legjobb
2011. máj. 19. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Az alapjárati levegőcsavar csak kb a teljes gáz feléig állítja a keveréket. Utána csak a súbertű állásán múlik a keverék.

namost te beállítottad az alapjáratot tehát a gáz feléig de utána kevés benzint kap.

A súbertűn kell egyet arrébb raknod hogy több benyát kapjon., Utána újra be kell állítani az alapjárati csavart.


Nem hiszem hogy a megszakító lehet a gond.

2011. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jah hogy a legtöbbet kapja? akkor nem tudom mi a helyzet.

Amúgy én úgy tudtam hogy a szivató csak alapjárat környékén hatásos:S

2011. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen a legtöbbet kapja

esetleg fúvóka csere ?

2011. máj. 20. 16:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Csőváz Megoldottad már?

Mert ha nem akkor adok egy tippet. A fúvóka csere jó de nem a hiba oka hanem az okozati megoldása.

namost neked azért nem megy magas fordulaton mert nem kap elég benzint azaz elszegényedik a keveréked.


Amint már előttem is írták az alapjárati levegőcsavar csakj a teljes gáz feléig állítja a keveréket utána a súbertű és a fúvóka mérete.


Na ha te a legmagasabb helyzetbe raktad a sűbertűt és van kb 70 es fúvókád akkor csak egy lehet a baj.

KICSI A SZÍVÓOLDALI VÁKUUM azaz nincs a karbiban alég vákuum hogy felszívjon elegendő benzint.

Ez lehet pl attól hogy sport szűrőt tettél rá és annak kisebb az áramlási ellenállása(ettől a vákkum is kisebb)

vagy csak szimplán nem alégszűrőn át szívja a levegőt hanem mellette valahol. Próbáld meg hogy befogod a légszűrőt vagy eltakarod akkor mit produkál....


Sok sikert

2011. jún. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hali, a légszűrő gumin van egy szakadás majd megpróbálom befogni hogy akkor mit csinál , csak most más probléma lépett fel :S
2011. júl. 6. 19:43
 10/12 simsonracing2012 válasza:
Igazából ugyan ez van nekem sserintem gyertyacsere és állísd be a hézagot is mert az is sokat számít de szerintem ez biztos nem karbi mert én is belőttem a karbimat faszán de a probléma még tart próbáld a gyertyát majdnem biztos hogy az lessz ha nem akkor megszakító vagy kondi.
2012. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!