Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1 3 sebis simsonom és egy...

Van 1 3 sebis simsonom és egy 60 as hengerrel menyivel menne gyorsabban és menyivel enne többet? és nem kopik jobban valami? Most ha már nagyon pörög akkor is 50 nél nem több

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimálisan lenne csak erősebb, és ha nem csinálod meg 4sebességesre, akkor gyorsabb se lenne.
2011. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haverom simsonjára raktunk 60as hengert és nagyon érezhetően gyorsabb lett. Mondjuk azis számít, hogy az övé már elég kopott volt, mentem már új 50es hengerrel szerelt simsonnal is és ahhoz képest is ég és föld. A 60assal jóval nyomatékosabb is volt, így elbírt nagyobb áttételt is, amivel természetesen a végsebessége is nőtt.
2011. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha tennék rá sportkipuffot attol se lenne gyorsabb??
2011. ápr. 1. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
2 ütemű motoroknál nagyon kell vigyázni a kipufogó tuningoknál,sokszor jobban árt a teljesítmánynek egy rosszul kalibrált kipufugó: példa nekem egy Yamaha DT80- asom volt 110ccm es Malossi hengerrel és raktam rá egy Gianelli tuning kipufogót az jóval szálesebb volt az elején a gyárinál és rövidebb is nagyon gyenge volt még a sebességet sem tudtam tartani vele, vissza kellett váltani folyamatosan, aztán visszaarktam rá a gyárit és tökéletes lett.Power szelep hiányában ment szerintem rosszul. Másik a tuning 110 ccm es henger-fogyasztani többet fogyasztott jóval úgy 7-8L/100km de menni nem ment jobban mert vezettem gyári 80-ast is ás az jobban húzott szóval ilyen kis motor tuningoknál azt mondom amennyit ráköltesz hogy kicsivel jobb legyen annyiból már vehetnél egy jobb motort is, a fogyasztás megnövekedéséről nem is beszélve.(most egy Gilera Runner 180SP-m van a legnagyobb 25-ös Dellorto karburátorral ami nem gyári és fogyaszt vagy 10 litert XD bár cserébe megy nekem 140 et is)
2011. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha gagyik a csapágyaid, vagy lógnak, akkor a 60-as hengert rövidebb idő alatt tenné tönkre őket, mint az 50-es.

Most mekkora lánckerék van rajta elöl? 65-öt 14-essel tudnia kell, ha gyári, akkor is.

A sportkipufogó alatt meg nyilván a bolti szar gagyirezót érted, amit ha felraksz, vesztettél kb 4 ezer forintot, körberöhögnek az utcán, megsüketülsz, a rendőrök állandóan basztatnak, és még csúnya is. Ne...

Ha "sportkipufogó", akkor már Vrezo, arra viszont kétlem, hogy költenél...

2011. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!