Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es motort vettünk 70-es...

50-es motort vettünk 70-es hengerrel. Vigyük vissza vagy tartsuk meg?

Figyelt kérdés
Két hete kaptam egy Aprilia Sr 50 factoryt.A motor 2009-es és 4000km van benne óra szerint.Apa furcsálta is hogy mennyire jól megy,de a tulaj azt mondta hogy ezek gyárilag ilyenek... nem értünk a robogókhoz:((.A csalás akkor derült ki amikor tegnap vittük szervizbe.A szerelő srác mondta hogy nem gyári a henger(valami Top Racing),és ráadásul 70-es.Apa azóta letiltott a motorról.:(( Most mit csináljunk?Vigyük vissza,vagy valahogy beszéljem rá Apámat hogy így maradjon?
2011. júl. 2. 11:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
úúúúristen mien hülye apád van... minek vinnétek vissza, két hét használat után úgyis gyenge lesz neked a moto.. öö robogó
2011. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Max 20-25km/h-val megy gyorsabban szal nem éri meg...én hagynám 70esen...ha meg baleseted lesz akkor cumi lesz:)
2011. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Jaaa az nem írtam hogy 15éves lány vagyok.:)
2011. júl. 2. 11:16
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha baleseted lesz, akkor lefogsz bukni, mert nem 50es a henger és nem 4 kw a teljesítmény, tehát A1 kategória és rendszám. Tudom, hogy nem összetörni vetted, de sosem lehet tudni, mikor fordulnak rosszra a dolgok.
2011. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
nem azért kell visszavinni, mert erősebb, hanem azért mert átvertek (és ha ebben átvert, akkor valószínűleg másban is)
2011. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

ajjaj micsoda problémák vannak, én használnám a helyedben, nem számottevő 50 és 70 között a különbség, vagy ha nagyon szabályos akarsz lenne akkor lehet hozzá szerezni 50-es hengert bontóban( ott olcsó) vagy megrendeled a gyárit(elég drága)

Amúgy én 125-ös Mz-t használok mindenféle papír nélkül, de a falban még 500-as nagytestű robogóval is rendszám nélkül rohangálnak, nem beszélve hogy a legkisebb gépek is 125-ösek. Én azt mondom hogy 125 köbcenti az a pont amit még nem pofátlanság rendszám nélkül használni, azt robogóval még a rendőr se biztos hogy észreveszi, a 70-es meg esélytelen hogy észrevegye hacsak nem csinálsz akkora balesetet hogy szakértő darabokra szedje és megvizsgálja a motort.

2011. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ilyen hülyeséget hogy balesetkor cumi lesz xD Kint voltunk 3-an motorozni és egyik haverom belém jöt elestem eltört a lábam. 125-ös dt-vel voltam rendőr kijöt fényképezni a motort és ennyi már lezárult az ügy. semmi nem történt aszed foglalkoznak vele hogy 70-es henger van rajta? fontoskodó emberek :D
2011. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Vidd vissza és kérd vissza a pénzt, az Sr Factory nem jó, lent leírom hogy miért, ha nem adja vissza a pénzt akkor legalább az 50-es hengerszettet kérd el.

70-es hengerrel hamar tönkremegy és többet fogyaszt.

Szerintem az a 20-30km/h van nagyobb végsebesség nem ér meg plusz 2 liter fogyasztás.


Az SR Factory injektoros. Nincs rajta berúgókar. Ha lemerül az aksid akkor nem tudod beindítani mert a robogót nem lehet betolni úgy mint egy váltós motort.

Az injektor ha beázik vagy bármi miatt tönkremegy akkor 40.000ft-ba kerül másikat venni.


Olyan robogót kellett volna venned ami nem injektoros, ezt legkönnyebben úgy ismered fel hogy van rajta berúgókar, ha nincs akkor az injektoros lesz.

2011. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Megmutattam Apának is.:)
2011. júl. 2. 15:45
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb tizenéves képes sokezer forintot fizetni egy hetvenes hengerszettért. Biztosan vannak hátrányai is, pl. ha tényleg kihasználnád a teljesítményét biztosan hamarabb beadná a kulcsot a főtengely, már ha gyári benne.

De ha az ötvenes árában vettétek akkor semmi gond.


Annyi az egész hogy kicsivel jobban megy. Ha normálisan húzod neki (nem mint egy őrült) és nem dicsekszel hogy van ráadás 20 köbcentid, akkor nem lesz baj belőle.

Ha rendőr kérdezi akkor természetesen gyári 50 köbcentis henger van rajta, ha pedig trafipaxos autót látsz akkor lassíts 45-re. Rendszám nincs, de az nem jelenti hogy nem szállhat ki a rendőr és nem igazoltathat.

2011. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!