Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az esélye, hogy utcán...

Mennyi az esélye, hogy utcán motorzova megsérülök?

Figyelt kérdés

Mert mondják, hogy az autósok nem nagyon figyelnek oda a motorosokra, meg ha jön egy motoros, meg egy teherató, a teherautóra fognak felfigyelni nem a motorra.

Meg hallottam, hogy vannak szemét autósok akik gyűlölik a motorosokat, és ráhúzzák az autót, mikor melette elmegy a motoros.

Na, meg két kerék nem tapad úgy mint négy, könnyű elcsúszni vele.

Szóval nagyon nagy az esélye, hogy eltaknyolok, vagy balesetezek motorral az utcán, mint autóval?


2011. máj. 7. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha NORMÁLISAN közlekedsz a KRESZ-t betartva akkor minimális az esély.

Ez a "kormányráhúzogatosdi" meg filmekben látott mese.

Ki az az elmebeteg gyilkos szerinted aki öt év börtönt rizikóz ezért?

Mindezek mellett a közlekedés veszélyes üzem.

Elsősorban a géped kezelését kell tökéletesre fejlesztened utána pedig jöhet a forgalom ami (sajnos) túlzás nélkül arról szól,hogy a többiek figyelmetlenségeit kell kivédened.

Az autó valóban páncélként funkcionál amely védőburok hiányzik a motorról de a bukósisak és a speckó protektoros védőruhák a maximális biztonságot nyújtják.

"Elcsúszni" csak nagy sebességgel,szélsőséges körülmények közt lehet,ha óvatoskodsz akkor nem veszélyesebb mint mondjuk járdán gyalogolni - de ott is forgalom van melletted.

Sok sikert,körültekintő vezetést!

2011. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én speciel autósként a normális motorosokra vigyáztam, a futárokra meg üvöltöztem anyáztam és dudáltam, kész katasztrófa amit levágnak, és nem ég le a bőr a pofájukról.

Egyébként ha te ésszel mész, attól még ugyanúgy meglehet purcanni mások hibájából, sok olyan esetet hallottam, ahol épp a telefonon logo az út széléról körbenézés nélkül visszaforduló autós küldött korházba egy épp szabályosan arrajáró motorost.

Ha nagyon óvatosan űzöd az ipart, és figyelsz, talán megúszod, de én amit autósként átéltem, és láttam bp-n azután az életbe nemülnék ott motorra.

Persze sokan megteszik, és némeikük megussza minden gond nélkül. Tudás és szerencse kell hozzá ennyi.

Ha ez a célod hajrá, csak ésszel.

2011. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!