Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jaguar XJ-ből melyik szériát...

Jaguar XJ-ből melyik szériát vegyem?

Figyelt kérdés

Vagy egy 91 utáni 94-ig gyártott XJ40-re gondoltam (ezekben már nem Lucas hanem Bosch elektronika van, és egyébként is jobb konstrukció) vagy egy X300-ast 95-96 környékéről.

Az egyik egy öregebb, de talán megbízhatóbb kifutó széria, a másik meg nyilván modernebb és újabb modell, de kérdés, hogy a széria elejéről milyen a minőség...


Akinek van valami tapasztalata bármelyikről, az mondhatja! :)


"az angol autók szarok" és hasonló okosságokat kár mondani :)


2011. máj. 5. 16:51
 1/6 anonim válasza:
Szerintem Jaguart nem érdemes venni. Nekünk volt egy X-Type, és egyszer csak olyan baja lett, amit szinte semelyik szervízben sem tudtak megcsinálni. Ráment kb fél millió forint, és csak úgy sikerült megcsinálni. Szerintem egyátalán nem megbízható kocsik a Jaguarok. Volt egyszer olyan is hogy egyszer csak kiírta hogy ismeretlen hiba miatt a motor leáll. Aztán újra kellett indítani és semmi baja nem volt. De lehet, hogy az öregebb Jaguarok jobbak, mert nincs bennük ennyi elektronika.
2011. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17.09 mondjuk az X-type és az S-type állítólag extrém rossz elektronikai szempontból...

Nekem is volt mindenféle autóm, amerikaiak, németek... mind nagy köbcentis 4-5-6 literes motorok.

Mindegyikkel volt nyűg, ez a kényelem és az erő ára sajna. Legalábbis ha nem új az autó, márpedig nekem mind 5-6 éves volt. Ellenben nem is 30M-ért veszem meg, hanem az ötödéért. :)

Jagum még nem volt, és ez a két modell ami nagyon tetszik.


Egyébként inkább az a gond ezekkel az autókkal, hogy Magyarországra a nagyrészük agyontörve jött be anno kintről, és ezért van minden bajuk.

Mi vagyunk az EU roncstelepe ebből a szempontból sajnos :(

2011. máj. 5. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább valami dízeleset, amit már a ford gyártott, azok nagyon megbízhatóak és 2misi körül vannak
2011. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ugyveszem észre hogy a kérdezőnél az hogy mennyibe van fenntartani nemigazán számít szóval akkor már inkább benzines
2011. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát dízel autóm sosem volt, nem is tervezem. A jaguar dízelben meg szerintem szentségtörés :) XJ-ből meg nincs is, csak a legfiatalabbakból.
2011. máj. 5. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha az erős autókat kedveled mindenképp az XJR a Te autód.

Ezt nézd meg személyesen,régóta árulja,2 kilót már engedett,szépnek tűnik de kép alapján nem lehet ítélni.

[link]

2011. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!