Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó egy 18 éves srácnak...

Ez az autó egy 18 éves srácnak jó?

Figyelt kérdés

Ez lenne az:


[link]


2011. ápr. 3. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem miért jönnek sokan azzal hogy bontóba való Trabanttal meg egyéb kiskocsival járjon jogsija első néhány évében az ember, abszolút hülyeség.

Akinek van érzéke a vezetéshez meg szeret vezetni az miért ne járjon olyan kocsival amit szeretne, aki nem tud, nem akar, nincs hozzá érzéke az még a játékautóval is tud karambolozni.

2011. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Húú utolsó nagyon egyetértek veled! Vehet valaki kisebb autót, régebbit ha nemtud vezetni azzal is közveszélyes lehet. Amúgy kérdező szerintem nyugodtan vedd meg.
2011. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tsz-tag válasza:
én 20 vagyok és nissan micra-t hajtok(2003) meg fater s60 as volvóját (170Le) és ha nem vagy műmájer hülye aki megy mint őrült akár 500 lóerős kocsit is vehetsz...nekem az alfa romeo sosem tetszett hiába sportos:) én mondjuk ha most vehetnék kocsit ilyen árkategóriába felkutatnák egy peugeot 205 GTI-t 1.9 es motorral:) na az az aén favoritom:D ha meg kicsit több pénzem lenne akkor meg egy 2. generációs mazda mx-5 jah és F-20 ;)remélem segítettem( jah amugy jókocsi ha ezaz álmod vedd meg)
2011. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megint sokan jönnek ezzel az ökör loerö temaval, hogy sok.

Emberek, ersetek mar meg, hogy ez fejben döl el!

MAsreszt ebbe az autoba 100 loerö nem olyan sok, nem hinnem, hogy egy 75 lovas swiftet lenyomna.


En is 18 evesen egy 220 Loerös auton kezdtem, de soha nem volt gondom es az utobi negy evben maximum 180-al mentem, azt is Nemetorszagban. Tisztaban vagyok vele, hogy masok is ülnek az automban, masok is vannak az utakon es feltem a retkes eletem, ezert felelössegteljesen veszek reszt a forgalomban.

Eleg 30 Loerö is ahhoz, hogy tömeges halalos karambolt okozzon valaki.

2011. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem a lóerő számít egy autóban, ezt a kérdező is ki fogja nőni egy idő után. Én azt mondom neked, hogy pár ismerősömnek olt alfája, és mindegyiknek volt valami elektronikus, vagy motorikus hibája (ez lehet puszta véletlen is), de ami miatt sohasem vennék, az az, hogy méregdrága bele az alkatrész.

Nem azt mondom, hogy vegyél swiftet, hanem azt, hogy gondolkodj el azon hogy 2-3-4 év múlva mik lehetnek az igényeid. 1.4 Fabiám van. Nagy, megbízható, olcsó fenntartású, nem csúnya, és nem drága. Nálam az a lóerő ami maximum az előzéshez kell kb. 20-ad rendű dolog.

2011. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó,persze.Csak karban kell tartani,de ezt gondolom,nem kell mondanom,hiszen volt már Alfátok.60ezrenként vezérlés csere!!!!!Módosító csere,csak gyárira,persze,Selénia 20K Olaj,rendszeres olajszint ellenőrzés,mert az Alfák szeretik csipegetni az olajat.Egyébként ez simán lenyomja a Suzukit...Nem kell tuning,így szép,ahogyan van,max másik felni.Kényelmes,tágas autó,és nem minden sarkon áll 146-os.Vedd meg bátran!
2011. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!