Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó egy 18 éves srácnak...

Ez az autó egy 18 éves srácnak jó?

Figyelt kérdés

Ez lenne az:


[link]


2011. ápr. 3. 18:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
10%
gondolom anyuka meg apuka kedvence vagy,és ezt kapod ajándékba! És még válogatsz??? Ez egy szuper autó, más 10 év alatt nem tud rá összesporolni, te meg itt vered magad hülyegyerek!
2011. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Jónak tűnik. Kis köbcenti,olcsó fenntartás,de az a 100 lóerő elég is. Lehet vele közlekedni, mégsem fogyaszt sokat. Szerintem nem rossz választás. Első(tanuló)autónak meg remek...
2011. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kössz a tapló válaszod. Minek írsz ha csak kritizálni tudsz? Különben nem én kapom hanem haverom. Csak, hogy főlj a levedben én is kaptam.
2011. ápr. 3. 18:55
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocs az elsőnek ment.
2011. ápr. 3. 18:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok. Ennyi évesnek nem 100 lóerő kell hanem 60. Előbb tanuljon meg vezetni az illető, aztán utána már jöhet erősebb kocsi. Csak hát, hogy őszinte legyek, ezt már nem sokan értik meg, mert kisebb kocsi "nem menő".
2011. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát igen. Sok itt a jó indulatú ember. Végülis Magyarország egyik ismertetőjele. Ha a másiknak egy Ft-tal több van,arra máris irigynek kell lenni...

De nem ezzel kell foglalkozni. Meg kell venni, és élvezni, tanulgatni, hogy idővel újabbat jobbat tudjon venni.

2011. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szuper ez első kocsinak, ne azokból indulunk ki akinek akinek 40ezeret érő Zsigulija van de ilyenre vágyik.

Van erre egy jó közmondás, addig nyújtózkodj míg a takaród ér.

Ha meg tudod venni vedd

2011. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem rosszindulatuságból mondom, hogy egy kiskategóriájú kocsin tanulj meg vezetni. (pl.: Trabant, vagy hasonló méretű 50-60 lóerős kocsin.) Ha megtanultál úgy két év múlva jöhet a nagyobb. Előbb tanuld meg érezni a járművet, és nembeszélve a tapasztalatlanságodból eredő sérülések miatti anyagi kárról.
2011. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos ez kisebb autó mint ami volt (alfa romeo 155 150 lovas) volt csak valami motor hibája volt és inkább eladták:-( pedig az ment is rendesen:) Gyakorlat pedig van rendesaen. Akinek meg jó az okatatója az általában jól tud vezetni kezdőként is.
2011. ápr. 3. 19:34
 10/16 haverka ***** válasza:
Szerintem vedd meg jókocsi:)
2011. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!