Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok az...

Milyen autót ajánlotok az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

Első kocsinak szeretném, ne fogyasszon sokat, legyen megbízható, olcsók legyenek hozzá az alkatrészek, de azért nézzen ki valahogy. Legyen olcsó.

Linket is elfogadok. :)


2011. márc. 14. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
bár egyesek szerint ez nem autó csak használati eszköz de amit te keresel azt ugy hívják, hogy suzuki
2011. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 T5- ***** válasza:

Opel Astra F.

Lehezőleg 1.6 8v (c16nz)

Olcsó, tömegautó, megbízható, alaktrész utánpótlás bőséges, és olcsó is.


Ez a suzuki amúgy "S", szerintem elég tág fogalom, nem tudom szerintem egy Grand Vitara annyira nem első autónak való. Tudom te a 2. generácós Swiftre gondoltál.

2011. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem érdekel ki mit gondol az autó fogalmáról és a suzukiról. Kíváncsi lennék kinek milyen volt az első autója, és kinek a pénzéből vette. :)
2011. márc. 14. 22:46
 4/17 A kérdező kommentje:
A Peugeot 205-ösön és az Opel Kadett-en gondolkodom, ezekről mit gondoltok?
2011. márc. 14. 22:48
 5/17 anonim ***** válasza:

[link] a link csak példa a tipusra:)

ezek a Galantok (1993-95) 8L fölött nem esznek a motorjuk erősek ritkán hibásodnak és elpusztithatatlanok. elektronikailag totál felszereltek a korához képest. sőt.

és mivel 160al szedtem ki 2 akácot és nem sérültem ezért a kaszni is piszok erős. mivel japán az alkatrész olcsó és nagyon ritkán hibásodik meg. jah és ha jól utánanézel akk 60-80től már leht kapni

2011. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Opel Corsa 1.4
2011. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Peugeot 206
2011. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az hogy első autó nem jelenti azt hogy nem lehet vadi új és drága. 18 éves koromban kaptam apámtól egy teljesen új BMW 320d - t. Most a saját jól menő cégem csinálom és jelenleg egy HONDA ACCORD CTDI 2.2 180 LE géppel járok, egy éve vettem 0 kilométerrel. Ezt csak azért írtam le mert a kérdező az egyik kommentjében azt írta hogy erre is kíváncsi. Amúgy ha kevés a pénzed vegyél egy régi fajta suzuki swiftet 1.3 - as motorral, vagy egy opel astra f vagy g típust 1.4 - es motorral.
2011. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés elég gyakran előkerül itt. Igazából mindegy melyiket veszed, csak vásárlás előtt alaposan nézd át. Minden típusból vannak megkíméltek meg elhanyagolt, szétesőfélben lévő példányok.

Trabant? :)

2011. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Mindenképp olyan autót vegyél, amelyikhez van jó és megbízható szerelőd!

Aztán nézd meg az alkatrészárakat (leginkább a kopó alkaltrészekre gondolok ezalatt).

A többi pedig már leginkább csak izlés és pénztárca kérdése.

2011. márc. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!