Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyen meg lehet tanulni a...

Könnyen meg lehet tanulni a KRESZ-t? És vezetni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:

A Kreszt azt csak tudni kell, hogy mi a szabály viszont az autó vezetéshez, ahoz hogy valaki profin tudjon vezetni évek, évtizedek kellenek. Szóval a gyakorlat a nehezebb része az autovezetésnek.

Kérdező most indulsz a jogositványért?

2011. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Könnyű megtanulni csak kell hogy kedved legyen hozzá és akard is !
2011. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
en konnyen megtanultam, 10 eve van jogsim es sajnos egyszersem vezettem,mert ugy erzem nem tudok vezetni.
2011. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer se olvastam át a könyvet. Igazából az alapokat kell tudni, egyszer végigülöd az oktatást és annyi. Az egész teljesen logikus, még akár ki is található józan paraszti ésszel is.

A vezetés meg mozgáskulturát igényel, az sokat kell gyakorolni.

2011. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kreszt könnyű megtanulni, én az oktatáson és a gyakorló vizsgafeladatokból tanultam meg könyvet meg sem vettem. Ahhoz hogy tudj vezetni sok gyakorlat kell, amit te ott megtanulsz az csak arra jó hogy egyedül is eltudj indulni.
2011. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,holnap kezdem!
2011. márc. 6. 10:04
 7/10 anonim válasza:
Tanulnod kell, hogy átmenj az elméleti vizsgán. Aztán a többit majd a gyakorlatban. Meg annál is előbb majd a vezetés órákon...ne aggódj! Ha elrontod, az oktató úgyis beletapos a fékbe. :-) Én nekem elegem volt már belőle, de ez van ezt kell szeretni :-)
2011. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdésre a rövid válasz: nem. De csak hogy ne bízdd el magad. Bővebben: nehéz megtanulni, de könnyű átmenni a vizsgákon. Nézz szét az utakon: Magyarországon több mint 1 millió ember van akinek van jogosítványa, mégsem tud közlekedni autóval.
2011. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 40 az inkább a közlekedési kultura hiány miatt van
2011. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi az embert mesterré,mondja a közmondás,de egyszer elkell kezdeni ,bátran előre!
2011. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!