Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kismotorból (segédmotor)...

Kismotorból (segédmotor) kresz honnan lehet tanulni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és segédmotorból szeretnék letenni vizsgát.

Tudnátok nekem ajánlani egy jó kresz oldalt??

Simson s50


2011. máj. 10. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
hello én megvettem a suliba a kressz cd-t azon rajta van az -m is ha gondolod megprobálhatom átküldeni a progit
2011. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Adj 1 linket arról és én megnézem

:D

2011. máj. 10. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
linket hogy adjak? (gépen van):s de ittis tudsz gyakorolni csak itt nincs kategoriákra szedve meg nemvalami friss: [link] vagy webkresz.hu am én tavaly raktam le nemnehéz:)
2011. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi:D
2011. máj. 10. 18:13
 5/5 anonim válasza:

a motor márkája drágám édes mind1, a kresz után meg egy t betű a tárgy ragja lemaradt... (jó nem kötözködök)

am kresz tanfolyam (ha nem akarsz rá pénzt kiadni akkor a vizsgaanyag megszerzése és begyakorlása cdn), bár én azt vallom hogy mivel még ilyen fiatal vagy és ez lesz az első jogsid hogy azért menj tanfolyamra már csak azért is mert ott magát a kreszt tanulod nem csak a vizsgaanyagot magolod be(kapsz könyvet meg feladatsort is gyakorolni) elég időt fordítanak rád, kérdezhetsz ha nem érted h miért van, mindent elintéznek (vizsgákat megszerezik csak fel kell iratkoznod jó esetben)... ezen kívül még kelleni fog egy elsősegély vizsga is... meg majd a tanpályán a vizsga h forgalomba mehetsz... majd a forgalmi vizsga nekem anno (2,5-3 hónap volt suli alatt megcsinálni ezt mindet és semmiből se buktam)


17/L

2011. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!