Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetséges 3 nap alatt megtanu...

Lehetséges 3 nap alatt megtanulni a KRESZ-t? Mellette suliba is kell járnom úgyhogy csak délután tudok tanulni:S

Figyelt kérdés
ma fogom elkezdeni a kreszt tanulni csütörtökön vizsgázok :S tényleg az alapoktól indulok mert eddig nem nagynon volt időm tanulni:S 17L
2010. nov. 22. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, meg tudod tanulni, én mondjuk 3x olvastam el a vizsgafeladatokat, és ez elég volt arra, hogy 100%-ot teljesítsek, igaz volt oktatás is, és a könyvet is elolvastam egyszer, de tudod semmi sem lehetetlen. ha napi 4-5 órát foglalkozol vele keményen, akkor menni fog. viszont sokáig fent leszel, esetleg korán kelsz. Bent a suliban a szünetekben is tanulhatod, vagy suliba menet, amennyiben hosszabb az út. Szóval lehetséges, csak akarnod kell.
2010. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!!!!!!!
2010. nov. 22. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
hát öcsém nyomassad neki ezerrel éjszaka a programot meg a könyvet olvasd el legalább kétszer szünetekbe is meg ahol van lehetőséged. de javaslom azért miután átmentél, hogy olvasd el megint és értelmezd mert megérteni nem lehet 3 nap alatt csak megtanulni
2010. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok. öcsémet írtam, jó nagy paraszt vagyok bocsi utána néztem hogy 17L


akkor hugi :D

2010. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!