Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benne lennél egy benzin...

Benne lennél egy benzin kampányba?

Figyelt kérdés
Szerdán 5FTal fog drágulni a benzin!!Tegyünk ellene! Ha én kibirom kocsi nélkül akkor ti is!!
2011. febr. 28. 18:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

az informatikus vagyok.

Igen ontják ezerrel, és megmondom őszintén néha már én sem igazán bírom követni, bár az is igaz, hogy nem is igazán akarom :) Nincs értelme. Ha valami nagyon kell, utána járok, annyira nyitott szemmel járok hogy képbe legyek miről maradok le, de ennyi.


Érdekes különben, de minden olyan trendi dolgot utálok, ami miatt néha úgy érzem mintha a koromtól el lennék maradva. Twitter, facebook, iwiw ismerem őket, de nem értem meg mitől nagy szám, használni csak ritkán használom.


Engem ez nem zavar, inkább az, ha azt gondolja rólam valaki, hogy "neked nincs facebookot? Akokr már nem is vagy ember..."


Sajnos tisztában vagyok azzal, hogy sok embernek ez kicsit olyan mint a dagibb csajoknak a fogyás, hogy nyomatják a médiumok, de egy átlag ember nehezen tudja elérni, és ezért szándékosan depresszívá tesznek rakat emberkét.


Az idősebbeknek meg pláne gond.


Én ha valakivel beszélni akarok, inkább egy sörözőt választok mint a telefont/msn-t :)

2011. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!