Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benne lennél egy benzin...

Benne lennél egy benzin kampányba?

Figyelt kérdés
Szerdán 5FTal fog drágulni a benzin!!Tegyünk ellene! Ha én kibirom kocsi nélkül akkor ti is!!
2011. febr. 28. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Itt nem csak erről van már szó h kocsival megyek melóba v busszal. Ez mindenkit érint. Drágul az élelmiszer vele együtt. És ha egyszer remélhetőleg megunják magukat az arabok, és csökken a kőolaj ára, kiváncsi vagyok h visszaigazítjáke hozzá a többi termék árat, amit magával húzott felfele. Vagy hogy egyálltalán a benzin árát csökkentike vele, m látják h így pár %-al kevesebb fogy, de jóval több belőlle a bevétel,...
2011. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a megoldás,a mocsok kormányon lévő cigányokat kéne elintézni,ők teszik tönkre az országot,nem csoda hogy szart sem ér a forint!
2011. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Aha. És ezzel mit érnél el?

Már hallom is a választ: semmit, csak figyelemfelkeltés.


Lószart, mama (hogy klasszikustól idézzek). Drágul a benzin. Ha egy nagyobb tömeg erre azt mondja, hogy jó, akkor ezentúl tartósan nem veszünk benzint, akkor a benzinkereslet csökken. Ezt a piac további áremeléssel próbálja kompenzálni.

És hogy ez miért baj? Hiszen mi úgysem veszünk benzint!

Az lehet. De a boltokba az árut valahogy el kell szállítani, és manapság már nem dívik a vasúti szállítás, gőzöm sincs, hogy miért. Annak a sok kamionnak, amely a boltokba árut szállít, benzin kell. Ha a benzin nagyon megdrágul, akkor azt ők kénytelenek lesznek beépíteni az árakba - ezt te áremelésként érzékeled: drágább a kenyér, a tej stb. Szóval a benzináremelés egyszerűen az élet MINDEN területére kihat.

2011. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem meg az első autóm, de már csak heti 1-szer megyek vele egy kicsit, hogy ne rohadjon a parkolóban, de nagyon drága már, ha ennyi marad nyáron el kell, hogy adjam, pedig szerettem volna vele menni kirándulni, nyaralni. :(
2011. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Még mindig nem a kőolaj a drága, hanem az adó a sok.

Az pedig nem a turbános barátainktól függ, hogy a Magyar Állam mit tesz rá egy liter benzin előállítási árára adó formájában.

2011. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 T5- ***** válasza:

Ez olyan, mint nem rég volt, hogy "Na holnap, meg holnapután, meg aztán senkki se tankojjjon"

Aha, jó, hogy aznap nem tankoltak pára, majd beptóolták a negyedik napont és azt a kimaradást szépen visszarakták. Nem ennyire egyszerű az élet.

2011. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De nem értem miért kell emelni állandóan...komolyan mondom hogy a kocsit lassan már csak a gazdagok tudják fennttartani..akiknek részvénye van az olajtársaságokból...
2011. febr. 28. 20:06
 8/21 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak üzenem hogy ha tényleg a autótulajok 90%a betartaná akkor annak is lenne hatása...ugyanaz mint hogy ha pl mindenki tisztességesen megvenné a jegyet,bérletet a bkvkra nem lenne ilyen drága a jegy és a bérlet...csak hát ez magyarország..
2011. febr. 28. 20:08
 9/21 hp1 válasza:

a benzin árával semmi baj, ebbe nem,

de az európai bérszínvonalért igen.

2011. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 hp1 válasza:

vagyis rosszul van felfogva a dolog

te azt mondod sok a benya ára én meg azt hogy kicsi az

átlagkereset.

2011. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!