Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót választanátok,...

Melyik autót választanátok, ha a pénz nem számítana?

Figyelt kérdés

-Alfa Romeo Giulietta 2.0Mjet

-Lexus CT200H

-Mitsubishi ASX


Nem olyat várok hogy ez olasz azér szar, ez japán azér szar, inkább németet.... :S

Pénz nem számít. Csak kíváncsi vagyok ki melyiekt választaná. (Nem szeretnék vásárloni, ez csak egy "közvéleménykutatás")


2011. febr. 26. 08:14
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

boccs, de az 159-es alfa jobb mint az audi a4!!!

alfa : 8,06

audi: 7,12

elektronikailag semmi baja sincs -.-

talán az 5éves fullos a8 audinak


a lexus-hoz meg nem is kell alaktrész csak kopó mert soha nem romlik el semmi

2011. febr. 27. 12:55
 32/36 anonim ***** válasza:

Nekem Mitsu volt, epp ilyen csak nem a sport verzio (a sport verzio a kisebb). Nekem tetszett, hisz ezert valasztottam, bar a motorja picit gyenge.


A Lexus meg egy feltuningolt Toyota 3-szoros aron. Persze ha a penz nem szamit, akkor elfogadnam, csak semmi extrat nem latok benne. Az Alfa eme modelljet nem ismerem.

2011. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

a lexusban?!

jobb a felszereltsége mint az audinak, és nem a sportosságon van a hangsúly hanem a megbízhatóság, felszereltség

(de az is f és az lsf tényleg nagyon sport)


HOGY TETSZIK AZ ALFA ROMEO 4C?

2011. márc. 1. 14:58
 34/36 anonim ***** válasza:
Vadállat!!! Kb. 230 Ló 850 kilóra??? :D 12 millió körül lesz újonnan hát majd egy 3-4 évest veszek..
2011. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nalunk nincs Alfa Romeo. Legalabbis en nem lattam meg, igy nem akarom csupan kep alapjan megitelni. USA-ban elek. A Lexust abszolut tulertekeltnek tartom. Tul draga ahhoz, amit nyujt. A Mitsu nem dragabb annal, amennyit er, de ahogy irtam, szerintem gyenge a motorja az ASX-nek. Lehetne jobb, mert eleg zajos is. Kivulrol nagyon jol nez ki amugy. Nem leszolni akarom, mert en is ilyet vettem, de utana mar nem vettem ugyanezt, nem veletlenul.
2011. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
lamborghini aventador
2014. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!