Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót választanátok,...

Melyik autót választanátok, ha a pénz nem számítana?

Figyelt kérdés

-Alfa Romeo Giulietta 2.0Mjet

-Lexus CT200H

-Mitsubishi ASX


Nem olyat várok hogy ez olasz azér szar, ez japán azér szar, inkább németet.... :S

Pénz nem számít. Csak kíváncsi vagyok ki melyiekt választaná. (Nem szeretnék vásárloni, ez csak egy "közvéleménykutatás")


2011. febr. 26. 08:14
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
11:07 ott a pont :PP :DDD
2011. febr. 26. 11:33
 22/36 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyiket sem. Miért?

Az Alfa problémás (olasz), alfát csak fanatikusok vesznek, átlagembernek nem való. A másik kettőnek pedig rendkívűl körülményes és drága a szervizelése, alkatrészellátása.

2011. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

alfa már nem problémás

és ha ezek "szervizigényesek" akkor mi a bmw, audi?!

2011. febr. 26. 18:05
 24/36 anonim ***** válasza:

Én nem ezt mondtam.

Érdemes lenne egy kicsit olvasgatni a Népitéletek közt, világosan le van írva, hogy az újabb Alfák is elektronikailag sz@rok sajnos...

Nem szervizigényről beszélek, hanem arról, hogy nincs hozzájuk alkatrész. Ez tapasztalat Hyundai-om volt és tudom.

2011. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Bugatti Veyron Sport
2011. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Szarok elektronikailag, nincs hozzá alkatrész... :DDD A 2010-es autóhoz???? :D Sírnom kell. Az Alfát meg szerintem nem említsd egy napon a Hyundai al, mert olyan mintha a Simsont hasonlítanád a Ducatihoz...
2011. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
lehetne akármennyi pénzem, akkor is egy régi Saab 900 turbo-ra fájna a fogam. :D
2011. febr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"Alfát meg szerintem nem említsd egy napon a Hyundai al, mert olyan mintha a Simsont hasonlítanád a Ducatihoz..."

Szerintem is szar az Alfa, de ennyire azért ne alázd meg!

2011. febr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Látom, hiába koptatom a pofám nem értitek. Értetlenek vagytok? Vagy mi? De akkor leírom külön:


- Alfa: olvass Népítéletet és rájössz, hogy az új Alfák az új Citroeneken át az új Peugeot-kal bezárólag elektronikailag hulladék, de ha nem hiszed vegyél nyugodtam és majd rájössz

- Lexus: tudom, hogy jó, de tuti, hogy nem hemzseg hozzá az alkatrész, ha összetöröd, könnyebb leadni a méhtelepen, mint megcsináltatni

- Mitsubishi: na itt jön a képbe a Hyundai, mivel az is japán (koreai) cucc és mivel olyanom volt, abból tudom, hogy micsoda tortúra bontott alkatrészt szerezni hozzá. De ha sosincs összetörve, akkor persze semmi gond, de sosem tudhatod, hogy ki hogy tud vezetni (rajtad kívűl), ha összetört, végeredmény ugyanaz, mint az előzőnél


Persze, aki fanatikus, annak ezt hiába is mondanám :P

2011. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Csak egy dolgot fűznék hozzá:

Nekem KIA-m van (Cee'd), ahhoz azért kezdenek szépen lassan bontott alkatrészek lenni.

2011. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!