Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen motor? 125-ös így...

Ez milyen motor? 125-ös így látásból mondom, hogy meg se közelíti! :D

Figyelt kérdés
Öcsém haverja nagyba menőzik azzal, hogy van egy nyolcadliteres (125-ös) mocija. Eleve már abból kiindulva, hogy a gyerek kb. 150cm sincs (pedig 14éves...) már abból gondoltam, hogy kamuzik de keményen. Na de rákerestem már facebookon és ott van egy kép amin ül a motoron!:D Hát én majd' leestem a székről, mikor látom, hogy egy kemény kis gyerekmotor (mondjuk a márkája a Honda még egész jó is, bár nem vagyok benne biztos, hogy nem-e matrica csak a Honda felirat):D Jól gondolom hogy ez egy kis gyerekmoci, ugye? És ez melyik fajta ha valaki így ránézésből megmondja?:D LINK: [link]
2011. febr. 24. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
a trabant forma 1 es hasonlítást már leírtam ezt a retket nem betonra tervezték azért gyorsabb betonon a cbf... nem lehet felfogni...
2011. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 POciCi ***** válasza:

B.a.z.d.M.E.G.

nemlehet megérteni h ezt a retket 1igazi crossmotorral hasonlítottam össze az összegzésemben?

2011. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
tudtad, hogy a motokrosszban különböző kategóriák is vannak... ?
2011. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
TUDTAD? hogy fogd be a pofádat mert már egyre csak szánalmasabb vagy? és nekem ne mondjad, hogy nem értek a motorokhoz mert értek, sőt le merem fogadni a működésükről sokkal többet tudok mint te (ugyanis fizika szakon tanulok)... aki ilyen szart hajt, azt elbírom képzelni, hogy egy lusta dagadt disznó lehet, egyrészt: lusta letenni a jogsit. másrészt: muszáj neki motor, mert mással nem bír közlekedni. gyalog elfárad, bringázva kipukkad. igen, nincs motorom és ezáltal lehet többet tud tapasztalatból a kezeléséről (kezeléséről nem működéséről mert egyszerűen minden szóba belekötsz te buz*gyerek) de azt le merem fogadni, hogy neked nem hogy egy hayabushád, de még egy babettád nincs... viszont lehetne motorom, de én a pénzemet mindig bringára költöm, mert nekem az jelenti az igazi nagybetűs természetbeli közlekedést. felszereltségem: fox teló, magura fékek, sram x.0 váltószett... csak azért, hogy nehogy megkérdőjelezd, hogy tényleg bringás vagyok. ja és 'meg van a jutalma' a kötekedésednek!;) kb 30at szóltál hozzá, mindet negatívan értékeltem én is és még sok ember szerintem akikbe belekötöttél..
2011. febr. 26. 16:27
 55/62 A kérdező kommentje:
'...aki ilyen szart hajt': pitbikeot értem alatta. aztán idézgesd csak az írásomat, és keress mindenre google-on hogy találj valami kivetnivalót benne és előadhasd, hogy te milyen okos vagy.;) vajon hány éves lehetsz? mert hogy 14 nem vagy több az tuti.
2011. febr. 26. 16:29
 56/62 anonim ***** válasza:
0%

kit érdekelsz kérdező? ez már rég nem a te vitád, kiírtál egy kérdést, hogy nézd már milyen csicska gyerek biztos kamuzik a szar motorjával... és még te mondod, hogy szánalmas vagy? nézz tükörbe

és jóval elmúltam 14 csak úgy mondom

2011. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
0%
különben én voltam az egyetlen aki ténylegesen megmagyaráztam a kérdést... de kösz a negatívat és anyádat
2011. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
a te anyádat aki a világraszart. és de, az én vitám mert fikáztál egy oldalon keresztül. te jó ég te mennyire egy retardált, szánalmas, okoskodó, beképzelt hülye vagy. én kit érdeklek, de te kit érdekelsz? nekem mondod... te írsz vagy 30hsz-t úgy, hogy mindenki röhög magába, hogy mekkora egy marha vagy, de mi a szarnak írsz? nincs igazad egyáltalán és mindenki így gondolja. és kit érdekel, hogy értelmest válasz adtál? már az elején elkezdted azzal, hogy ne izéljem a magasságot, mert te már 14évesen is egy kis alacsony nyomigyerek voltál (te mondtad). ilyen okoskodó faszit nem hogy a többi ember de még én sem láttam. ajj de találkoznék veled élőbe is b+. mert így nagy a pofád, de élőbe megnézném mekkora. virtuális huszár...
2011. febr. 26. 16:58
 59/62 anonim ***** válasza:
0%
akkor biztos nagyon jó humorod van... egy dolgot mondj amiben nem volt igazam...
2011. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
kezdjük annál, hogy azt mondtad, hogy hayabushád van. aztán jött az okoskodásod a hengerről, blokkról (ott is beégtél), aztán volt hogy azt mondtad, hogy a pocket bike az a gyerekmotor, pedig nem, mert ha a pit bike-ot is rendes motornak soroljuk, akkor a pocket-ot is sorolhatjuk a rendes motorok, gyorsaságik körébe. aztán még sorolhatnám, de nincs kedvem végigolvasni az közel 60hsz-t de biztos lehetne még találni.
2011. febr. 26. 17:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!