Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen motor? 125-ös így...

Ez milyen motor? 125-ös így látásból mondom, hogy meg se közelíti! :D

Figyelt kérdés
Öcsém haverja nagyba menőzik azzal, hogy van egy nyolcadliteres (125-ös) mocija. Eleve már abból kiindulva, hogy a gyerek kb. 150cm sincs (pedig 14éves...) már abból gondoltam, hogy kamuzik de keményen. Na de rákerestem már facebookon és ott van egy kép amin ül a motoron!:D Hát én majd' leestem a székről, mikor látom, hogy egy kemény kis gyerekmotor (mondjuk a márkája a Honda még egész jó is, bár nem vagyok benne biztos, hogy nem-e matrica csak a Honda felirat):D Jól gondolom hogy ez egy kis gyerekmoci, ugye? És ez melyik fajta ha valaki így ránézésből megmondja?:D LINK: [link]
2011. febr. 24. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
25%

Azt mondjátok a pitbike retek mert alázza a cbf betonon?

a cbf is retek mert a hayabusha simán alázza betonon...

a forma1es autót simán alázza a trabant egy rally útvonalon a mátrában, és miért? mert elszállna az első kanyarban a forma1es autó akkor most az egy retek?

nem egy kategóriás cross ennyi az egész...

sebességet akarsz? vegyél hayabushát vagy gixert az viszi a 200at az össze többi retek...

Minek hasonlítgattok nem egy kategóriás motorokat?

Akinek sebesség kell vegyen vadászgépet, le aláz minden retket a hangsebesség többszörösével.

Menjél 14 évesen az 50re bejelentett 125ös gépeddel 90el városban, még mielőtt megölsz valakit összetöröd magad és anyádék gyufásdobozban visznek a temetőbe.

Igazán megnézném a sok pocskondiázót egy 250es Honda CR-el hány perc alatt törné ki a nyakát egy igazi cross pályán

de még egy ilyen "retekkel" is

2011. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

fúú de el vagy tévedve te jó ég...

senki nem hasonlítgatta bazzeg, te kezdted, hogy 'jujj a pitbike jobb, mert megnézném mit tudna a cbf a salakon'. erre mondtam én, hogy igen, én meg megnézném betonon. meghazudtolod saját magadat. amúgy meg egy kategória, mert mind2 125-ös. és már ha az ember kap egy 'szalonképes' motort ebbe a kategóriába mi a retkes fa*zért venne egy ilyen gagyi, csúnya, semmire se jó, kicsi, ormótlan pitbike-ot ha már kap egy szép motort? 14éves meg közülünk szerintem senki nincs, személy szerint 17vagyok motorom nincs mert bringába nyomom, másrészt a B-s jogsit fogom elkezdeni csinálni bár nem tudom mennyire tartozik rád, a többi válaszoló sem hinném hogy 14 mert eléggé képben van. aki meg ilyennel támad, hogy viszik a temetőbe a gyufásdobozba hát borzasztó alacsony intelligenciára vall. ilyennel nem támadunk, még ha nem is gondoljuk véresen komolyan komolyan. szánalmas, menj hajtsd a pitbikeodat ha ennyire szereted, de hogy a csajok stb. körberöhögnek hogy úgy nézel ki mint majom a köszörűkövön hát... hajrá!;)

2011. febr. 24. 21:18
 23/62 anonim ***** válasza:

20:58

Megértem, hogy ideges vagy mert kissebbségi komplexusod van 1 ilyen motornak nem nevezhető akármivel. Miértne lehetne összehasonlítani 2db hengerűrtartalomban megegyező motor gyorsulását? pl 650es husaberg supermotoval is gyorsulgatnak 600as sportmotorok ellen, pedig nem ugyanoda tervezték őket. A trabant f1 autó összehasonlítás pedig a saját hozzánem értésedet mutatja. azoknak tényleg semmi közük egymáshoz, max annyi hogy 4 kerekük van. De ha szerinted cross motornak számít egy ilyen pitbike ami nem is motor, akkor hasonlítsd össze mondjuk egy 125ös yz-vel. Vagy akármilyen mások cross motorral, ami tényleg motor.

2011. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
34%

"senki nem hasonlítgatta bazzeg, te kezdted, hogy 'jujj a pitbike jobb, mert megnézném mit tudna a cbf a salakon'. "


-csak te "irtózatos halkan megjegyzem, hogy 70-et egy 50es robogó is tud és egy normális 125-ös motor (tehát akkora motortérfogatú mint ezek a pit bikeok) 90et gond nélkül visziik (Honda CBF125 tehát még nem is a gyorsasági kategória) és még ennél többet tud menni "


"meghazudtolod saját magadat. amúgy meg egy kategória, mert mind2 125-ös."


-"jó h nemállja meg a helyét ugyanis az túramotor"


és már ha az ember kap egy 'szalonképes' motort ebbe a kategóriába mi a retkes fa*zért venne egy ilyen gagyi, csúnya, semmire se jó, kicsi, ormótlan pitbike-ot ha már kap egy szép motort?


-versenykategória C kategóriás igazolványt kell kiváltani ormótlanra külön kitérnék mert az aránytalanul nagyot jelent


"másrészt a B-s jogsit fogom elkezdeni csinálni bár nem tudom mennyire tartozik rád"


- semennyire nem is tudom miért írtad


", a többi válaszoló sem hinném hogy 14 mert eléggé képben van. aki meg ilyennel támad, hogy viszik a temetőbe a gyufásdobozba hát borzasztó alacsony intelligenciára vall."


- és miért is?


"szánalmas, menj hajtsd a pitbikeodat ha ennyire szereted, de hogy a csajok stb. körberöhögnek hogy úgy nézel ki mint majom a köszörűkövön hát... hajrá!;)"


- nincs pitbikeom suzuki gsxr 1000resem van, egyébként ez még mindig pályamotor, és biztosan röhögni megy 4000 ember egy ilyen versenyre... csajozni biztos jobb a cbf de hogy a sárban elakadna az is biztos

2011. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
34%

"A trabant f1 autó összehasonlítás pedig a saját hozzánem értésedet mutatja. azoknak tényleg semmi közük egymáshoz, max annyi hogy 4 kerekük van"


pontosan az is volt vele célom, hogy megmutassam amennyire nem lehet rallyzni forma1es autóval mint cbf-el földúton versenyezni, vagy trabantal a hungaroringen menni mint ezzel a crossal betonon

2011. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
komolyan elmebeteg lehetsz ha valóban 1000es gixered van és mégis ilyen vackokra élvezel el álmodban...
2011. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
34%
valójában nemszeretem ha emberek hozzá nem értésükből szaroznak le dolgokat
2011. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
34%
egyébként meg szerencsétlen gyerek akit a kérdező fikáz, ilyen motort kapott a szüleitől, nem hiszem hogy túl sok beleszólása volt
2011. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
bocsi de szerintem a hozzászólásaiddal te bizonyítottad legjobban hozzá nem értésedet. Attól mert állítólag gixered van még nem szent a szavad, és kicsit többen voltunk akiknek egyezett a véleménye. És mindannyian kulturáltabban tudtunk véleményt alkotni, mint te. De hát külömbözünk szerencsére és az ízlésünk is külömbözik.
2011. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
34%
hozzá nemértéshez még hozzátenném, hogy kérdező az elején még mereven állította, hogy ez bizony ránézésre nem 125ös nyolcadliteres
2011. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!